Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Katowice

Synonimy: laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy, likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Laserowa likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy to zabieg, który redukuje takie niedoskonałości skóry już podczas jednej sesji zabiegowej. W przypadku głębszych blizn oraz skóry bardziej odpornej, zabieg trzeba powtórzyć od 3 do 6 razy (zachowując odstępy 2- lub 4-tygodniowe). W czasie trwania zabiegu lekarz przykłada głowicę lasera na oczyszczoną skórę twarzy. Laser emituje mikrowiązki, które, wnikając w skórę, przyczyniają się do jej regeneracji, i co za tym idzie - korekcji blizn potrądzikowych. Zabieg taki trwa od 30 minut do godziny, a jego efekt jest trwały. Polecany jest osobom, których problem trądziku dotknął w młodym wieku (80% młodych ludzi) i pozostawił po sobie ślady w formie blizn potrądzikowych, którym towarzyszą często blizny przerostowe i zanikowe, a także przebarwienia pozapalne.

Na laserowe usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy do Katowic

Likwidacją blizn potrądzikowych na twarzy za pomocą lasera na terenie Katowic zajmuje się lek. med. Gabriela Wnętrzak-Chabowska, dermatolog i wenerolog (specjalizacja II stopnia w 1998 roku), która doświadczenie z zakresu przeprowadzania takich zabiegów zdobywała m.in. na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu w latach 1990-2014. W zabiegach usuwania blizn potrądzikowych posługuje się laserem frakcyjnym Palomar Medical Star Lux 500. Oprócz blizn potrądzikowych i pooperacyjnych leczy także trądzik pospolity i różowaty oraz rumień twarzy.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwane laserem to zabieg oferowany przez Atena Clinic znajdującą się w Łaziskach Górnych (21 km od Katowic). Placówka ta wyposażona jest w laser CO2 Fire-Xel, za pomocą którego mogą zostać skorygowane nie tylko blizny potrądzikowe na twarzy, ale także blizny pooperacyjne lub pourazowe. Skóra na twarzy poprzez takie zabiegi może zostać także odmłodzona oraz ujędrniona. Światłem tego lasera lekarz może również przeprowadzić zabiegi likwidujące włókniaki, naczyniaki rubinowe, brodawki wirusowe czy pieprzyki.

Na laserową redukcję blizn potrądzikowych na twarzy można udać się również do Gabinetu Medycyny Estetycznej Dobosz Clinic, mieszczącego się w Gliwicach (28 km od Katowic), gdzie blizny takie usuwane są światłem lasera frakcyjnego CO2 Perfectus. Przy wykorzystaniu tego urządzenia pacjent może pozbyć się tutaj blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych i pourazowych. Ponadto zlikwidowane zostaną przebarwienia, plamy starcze, ślady po usuniętych tatuażach czy uszkodzenia posłonecznie.

Jaka jest cena redukcji blizn potrądzikowych na całej twarzy za pomocą lasera w Katowicach, a jaka w Monachium?

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

Za zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy w katowickich gabinetach medycyny estetycznej trzeba zapłacić 500 zł, natomiast w Niemczech jest to kwota 350 euro (1 500 zł) za taki sam zabieg w Praxisklinik Munchen.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 100 zł do 1 500 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 150 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 200 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska