Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Łódź

Synonimy: laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy, likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Łódź - informacje

Szpital Salve - dr n. med. Sławomir Sobkiewicz [ginekolog-położnik] Szpital Salve - dr n. med. Sławomir Sobkiewicz [ginekolog-położnik]

Pacjenci, którzy ciepią z powodu blizn potrądzikowych na twarzy, mogą je skutecznie zredukować za pomocą lasera. Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania blizn różnego rodzaju. W tym celu używa się precyzyjnego lasera frakcyjnego, który likwiduje bliznę, nie uszkadzając okolicznej tkanki. Zabieg polega na naświetleniu zmiany, która ciemnieje i odpada, a na jej miejscu pojawia się zdrowa tkanka. Procedura przeprowadzana jest w trybie ambulatoryjnym i trwa od kilku do kilkunastu minut – w zależności od ilości zmian. Ponieważ procedura jest bezbolesna, nie wymaga zastosowania znieczulenia, a przeprowadza ją specjalista dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych z całej twarzy na terenie Łodzi

Przy ul. Pojezierskiej znajduje się Centrum Medycyny „Estetico” gdzie można pozbyć się nieestetycznych blizn potrądzikowych z twarzy za pomocą lasera frakcyjnego Fraxel Re:Store, który wchodzi w reakcje z zawartą w skórze wodą, odparowując ją i pozostawiając wysuszoną zmianę, która z czasem odpada. Światło lasera wnika 1,3- 1,4 mm w głąb skóry, nie uszkadzając naskórka. W Centrum „Estetico” można również za pomocą lasera leczyć blizny pourazowe, pozbyć się przebarwień oraz rozstępów.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych z całej twarzy posiada w swojej ofercie lek. med. Dariusz Mikołajczyk, specjalista w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. W swoim gabinecie przy ul. Narutowicza stosuje laser MedArt FRx CO2, który pozwala skutecznie i bezpiecznie pozbyć się niechcianych blizn. Dr Mikołajczyk swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie m.in. laserowego usuwania blizn zdobył podczas certyfikowanych kursów i szkoleń. Specjalista pomoże również pacjentom wygładzić blizny pooparzeniowe orać wypełnić blizny ubytkowe.

Usunąć blizny potrądzikowe z całej twarzy za pomocą lasera można także w znajdującym się w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej Centrum Kosmetyki Laserowej Laser DeLux. W tym celu stosuje się tu nowoczesną i bezinwazyjną technologię frakcyjną, której wykorzystanie umożliwia laser Fotona. Dzięki niemu zabieg jest praktycznie bezbolesny i zapewnia szybkie gojenie się skóry. W ofercie gabinetu Laser DeLux znajduje się także usuwanie przebarwień, redukcja trądziku oraz zamykanie naczynek. 

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych w Łodzi tańsze niż w Hiszpanii

Gabinet zabiegowy w Cashmire Gabinet zabiegowy w Cashmire

Cena laserowej likwidacji blin potrądzikowych z całej twarzy w łódzkich klinikach zaczyna się już od 350 zł, ostateczna cena jednak zależy od intensywności i ilości zmian. Dla porównania, w hiszpańskiej klinice Foguet, znajdującej się w Alicante, za taki sam zabieg trzeba zapłacić 800 euro, czyli ponad 3 400 zł.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 300 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 150 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 499 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 2 000 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Kielce od 200 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska