Blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem Warszawa

Synonimy: laserowa redukcja blizn potrądzikowych na policzkach, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na policzkach, likwidacja blizn potrądzikowych na policzkach laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem w Warszawie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Blizny potrądzikowe, zwane inaczej bliznami zanikowymi to wynik stanu zaplanego skóry policzków, jakim jest trądzik. Schorzenie to dotyka nie tylko nastolatki, ale także osoby dorosłe. Blizny takie szpecą twarz i wprawiają w kompleksy oraz złe samopoczucie osoby, które muszą borykać się z tym problemem skórnym. Dobrym rozwiązaniem jest laseroterpia, lecząca skutecznie blizny potrądzikowe.

Policzki bez blizn

Instytut Medycyny Estetycznej mieszczący się w Warszawie oferuje pacjentom z problemem blizn potrądzikowych zlokalizowanych na policzkach trójfazowy zabieg ich usuwania przy wykorzystaniu m.in. światła laserowego. Gabinet ten wyposażony jest w laser frakcyjny CO2 Fraxel Repair oraz w laser IPL E-LIGHT. Dla lepszego efektu likwidacji blizn potrądzikowych specjaliści łączą tu zabiegi laserowe z kriozabiegiem, terapią fotodynamiczną LED, mezoterapią bezigłową oraz zabiegiem esencji embrionalnej. Inną metodą jest PerfectSkin Trio z połączeniem działania lasera E-LIGHT,  lasera frakcyjnego Erbium, lasera frakcyjnego CO2 oraz mezoterapii bezigłowej.

Na laserową redukcję blizn potrądzikowych na policzkach można udać się także do dr. Krzysztofa Mirackiego, specjalisty otolaryngologii oraz lekarza medycyny estetycznej, w której to dziedzinie praktykuje od 2008 roku. Swoje dodatkowe umiejętności z tego zakresu zdobywał, uczestnicząc w licznych kusach i konferencjach krajowych i zagranicznych, z których posiada certyfikaty, np. dyplom ze szkolenia pt. "Rola laserów i nowych technologii w dermatologii estetycznej" (Warszawa 2010 rok) czy certyfikat ze szkolenia odbytego na Słowenii w 2009 roku pt. "Aesthetics, dermatology and surgery treatments with Fotona Nd:YAG, Er:YAG, Q-switched Nd:YAG lasers". W leczeniu nie tylko blizn potrądzikowych, ale także powypadkowych czy pooperacyjnych posługuje się laserem Fotona Dualis SP.

Jednym z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który znajduje się w ofercie warszawskiej Kliniki La Perla jest laserowa korekcja blizn potrądzikowych na policzkach. W tym celu w klinice tej wykorzystuje się nowoczesne lasery tj. laser frakcyjny Alma Harmony XL oraz laser ablacyjny Pearl by Cutera. Dla wzmocnienia efektu terapii lekarze wykorzystują tutaj również zabiegi mikrodermabrazji czy rewitalizacji. Za pomocą powyższych metod leczą także blizny pooparzeniowe lub pooperacyjne. Z innych zabiegów poprawiających wygląd i kondycję skóry można poddać się także w Klinice La Perla usuwaniu i redukcji zmian naczyniowych na twarzy, usuwaniu rumieni, trądzika różowatego a także naczyniaków oraz przebarwień słonecznych.

Laserowa liwkidacja blizn potrądzikowych na policzkach - cena w Warszawie oraz w Rayleigh (Wielka Brytania)

dr Jan Świercz dr Jan Świercz

Za wyleczenie policzków z blizn potrądzikowych za pomocą lasera pacjent w Warszawie zapłaci 1,5 tys. zł, na taki zabieg w Elan Medical Skin Clinic mieszczącej sie w Rayleigh (Wielka Brytania) wyda 3,5 tys. funtów (21 tys. zł).

Blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 1 500 zł
 • Plewiska od 700 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 350 zł do 2 000 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 1 000 zł
 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Tychy od 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska