Blizny pourazowe - usuwanie laserem Kraków

Synonimy: laserowa redukcja blizn pourazowych, zabieg laserowej korekcji blizn pourazowych, likwidacja blizn pourazowych laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

Blizny pourazowe - usuwanie laserem Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Blizny pourazowe są wynikiem urazów mechanicznych i stanowią nie tylko estetyczny defekt, lecz także często są przyczyną dyskomfortu emocjonalnego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii proces ich niwelowania daje satysfakcjonujące dla pacjenta efekty. W przypadku blizn pourazowych do ich usuwania stosuje się najczęściej laser. Zabieg polega na zasadzie fototermolizy: na obszarze skóry objętej leczeniem tworzy się siatka komórek mikrouszkodzonych wraz z komórkami nieuszkodzonymi, które pod wpływem zmiany energii świetlnej emitowanej z lasera na energię cieplną rozpoczynają proces remodelingu skóry. Blizna zaczyna mięknąć, jej kolor i konsystencja zaczynają coraz bardziej przypominać otaczającą ją skórę. Laser nie powoduje uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka, więc jest zabiegiem bezpiecznym, a impulsy przez niego wysyłane nie są bolesne dla pacjenta.

Gdzie w Krakowie można laserowo usunąć blizny pourazowe?

Blizny pourazowe usunąć można w Klinice Medycyny Estetycznej SEKRETY PIĘKNA. W ośrodku tym do laserowego usuwania blizn używany jest Laser FRAXEL Re: Store. Jest to innowacyjne urządzenie, które pobudza procesy regeneracji skóry oraz stymuluje tworzenie nowych komórek, co prowadzi do odnowy skóry i powstawania satysfakcjonujących dla pacjenta efektów. Oprócz usuwania blizn pourazowych laser ten można stosować także w celu usunięcia zmarszczek, zmian barwnikowych, rogowaceń starczych oraz rozstępów.

CONSENSUS MED Instytut Piękna dr Jasiewicz to kolejna krakowska klinika, w której można usunąć blizny pourazowe. W tym celu stosuje się tu Laser frakcyjny Mosaic. W przypadku tego lasera, w odróżnieniu od pozostałych, nie naświetla się tylko powierzchni skóry, ale wywołuje mikrouszkodzenia sięgające skóry właściwej. Dzięki temu procesowi leczenie przebiega szybko i nie jest uciążliwe dla pacjenta. Dla osiągnięcia zadowalających efektów potrzeba ok. 3-5 zabiegów przeprowadzanych w 1-6 tygodniowych odstępstwach czasu. W klinice tej oprócz usunięcia blizn pourazowych usunąć można także blizny trądzikowe i pooperacyjne, a także zmarszczki, rozstępy oraz tatuaże.

Blizny pourazowe z wykorzystaniem lasera usunąć można w Centrum Kosmetyki Laserowej i Dermatologii Estetycznej Estetica. Stosowany jest tu Laser frakcyjny Mosaic, dzięki któremu usunąć można blizny różnego pochodzenia (pourazowe, powypadkowe, potrądzikowe), rozstępy oraz zmarszczki. Klinika ta w celu usunięcia blizn pourazowych oprócz metody laserowej stosuje również karboksyterapie. Zabieg ten polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla przy użyciu specjalnego urządzenia CONCERTO. Dzięki karboksyterapii można nie tylko usunąć pourazową bliznę, ale także odmłodzić skórę, pozbyć się cieni pod oczami oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Laserowe usunięcie blizny pourazowej w Krakowie tańsze niż w Londynie

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Za zabieg laserowego usunięcia blizny pourazowej w klinice Tooting Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) trzeba zapłacić (w zależności od wielkości blizny) od 150-400 funtów (od 900-2 400 zł), natomiast ten sam zabieg wykonany w Krakowie kosztuje od 300-1 000 zł.

Blizny pourazowe - usuwanie laserem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Warszawa od 250 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Białystok od 200 zł
 • Katowice od 50 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 1 300 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 2 000 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Kielce od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa blizny pourazowe - usuwanie laserem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny pourazowe - usuwanie laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska