Blizny pourazowe - usuwanie laserem Łódź

laserowa redukcja blizn pourazowych, zabieg laserowej korekcji blizn pourazowych, likwidacja blizn pourazowych laserem CO2 więcej »

Blizny pourazowe - usuwanie laserem Łódź - informacje

Kadra w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Kadra w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

Blizny pourazowe mogą stanowić poważny defekt urody i powodować dyskomfort psychiczny, szczególnie gdy występują w miejscach często odkrywanych, np. na twarzy. Dzięki zastosowaniu laserów znacząco zmieniły się możliwości medycyny w redukowaniu blizn pourazowych. Działanie lasera polega na remodelingu skóry: obrębie blizny powstaje siatka mikrouszkodzeń, a znajdujące się obok zdrowe komórki powodują intensywną odbudowę skóry. Kolor i konsystencja blizny zaczynają się zmieniać i upodabniać do otaczającej ją zdrowej skóry.  Zabieg przeprowadzany jest zazwyczaj przez lekarza medycyny estetycznej i nie wymaga znieczulenia. Pacjent podczas zabiegu odczuwa jedynie pieczenie lub delikatne uszczypnięcia.

Gdzie w Łodzi można poddać się laserowemu usuwaniu blizn pourazowych

W Łodzi blizny pourazowe można laserowo usunąć w Salonie Laser Delux. Gabinet funkcjonuje od 2008 roku i ma w ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Placówka wyposażona jest w laser frakcyjny firmy Fotona, który służy do usuwania blizn bez względu na rodzaj skóry pacjenta. W salonie przy użyciu lasera wykonywane są również zabiegi depilacji, odmładzania skóry i zamykania naczynek.

ART Estetyka Medycyna Estetyczna to łódzka placówka, która w swojej ofercie ma laserowe usuwanie blizn pourazowych. Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy na rynku laser frakcyjny nieablacyjny Perfectus ER:Glass Fiber Laser, który posiada certyfikat bezpieczeństwa CE, oraz dla urządzeń medycznych. Przy jego użyciu wykonywane są zabiegi usuwania blizn pourazowych, potrądzikowych i pooparzeniowych. Laser ten emituje wiązkę światła o minimalnym przekroju, dzięki czemu proces gojenia jest krótszy niż w przypadku innych laserów frakcyjnych. Placówka wyposażona jest ponadto w laser diodowy i laser Co2, którymi wykonywane są  inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Dr n. med. Edyta Santorek-Strumiłło to specjalista, u którego można poddać się zabiegowi laserowej likwidacji blizn. To chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, poparte wieloma szkoleniami w renomowanych Ośrodkach Anti-Aging w Polsce: ukończyła m.in. szkolenie z zakresu technicznej obsługi lasera ER:Glass, oraz posiada certyfikat uczestnictwa w szkoleniu "Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne w usuwaniu zmian skórnych".

Porównanie cen zabiegu laserowego usuwania blizn pourazowych w Łodzi i w Londynie

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

W łódzkich gabinetach zabieg laserowego usuwania blizn to, w zależności od wielkości blizny, wydatek rzędu 300 - 2 000 zł. Z kolei w Image Anti-aging & Laset Clinic w Londynie za taki zabieg zapłacić trzeba od 500 do 1000 £ (od 3 000 do 6 000 zł).

Blizny pourazowe - usuwanie laserem - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 1 000 zł
 • Józefosław od 299 zł
 • Warszawa od 200 zł do 1 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 600 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 200 zł
 • Częstochowa od 200 zł do 1 300 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Kielce od 200 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 1 500 zł
Blizny pourazowe - usuwanie laserem cena »

Usługa blizny pourazowe - usuwanie laserem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny pourazowe - usuwanie laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.