Blizny pourazowe - usuwanie laserem Poznań

laserowa redukcja blizn pourazowych, zabieg laserowej korekcji blizn pourazowych, likwidacja blizn pourazowych laserem CO2 więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Blizny pourazowe - usuwanie laserem Poznań - informacje

Kadra w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica Kadra w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

Blizna to zmiana skóra, będąca następstwem uszkodzenia skóry właściwej i zastąpieniem jej ubytku przez tkankę łączną włóknistą. Laserowe usuwanie blizn jest obecnie bardzo popularną i skuteczną metodą, pozwalającą na ich likwidację. Dzięki użyciu lasera dochodzi do utworzenia się mikro-kolumn uszkodzeń termicznych, w miejscu których dochodzi do intensywnego namnażania się kolagenu i  w rezultacie do wytworzenia nowej, zdrowej skóry i nowego naskórka. Laserowe usuwanie blizn daje bardzo dobre, trwałe rezultaty. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po tygodniu. Przed zabiegiem skórę smaruje się specjalnym kremem znieczulającym. Blizny pourazowe usuwane są najczęściej za pomocą lasera frakcyjnego, a zabieg wykonuje lekarz specjalista medycyny estetycznej.

Placówki w Poznaniu, w których można usunąć blizny pourazowe za pomocą lasera

Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME w Poznaniu jest placówką medyczną, oferującą zabiegi związane z estetyką ciała. Wykonać tu można zabieg laserowego usunięcia blizn (m.in. pourazowych, potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych). Do tego celu stosuje się laser frakcyjnym PALOMAR STAR LUX 500, który działa na zasadzie wywołania licznych i precyzyjnych mikrouszkodzeń, prowadzących do wymuszenia procesów regeneracji i przebudowy skóry. W celu polepszenia efektów zabiegu w placówce poleca się w niektórych przypadkach połączenie laserowego usuwanie blizn z karboksyterapią i ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym.

Mediwa Clinic w Poznaniu jest placówką medyczną, specjalizującą się w wykonywaniu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej oraz dermatologii. Blizny ( m.in. pourazowe, pooperacyjne, potrądzikowe) usuwane są w tym ośrodku za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Oprócz laserowych zabiegów, w celu zniwelowania widoczności blizn Mediwa Clinic poleca także inne zabiegi m.in.:zabiegi peelingujące, mikrodermabrazję diamentową, zabiegi medycznym IPL, wypełnienie blizn kwasem hialuronowym oraz zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Blizny pourazowe - usuwanie laserem znajduje się też w ofercie poznańskiej kliniki Medycyna Estetyczna Dr Włodzimierz Rosiński. W placówce tej można poddać się zabiegowi laserowego usunięcia blizn za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Zabieg ten stosowany jest w przypadku wystąpienia blizn o różnym pochodzeniu – pourazowych, pooparzeniowych, potrądzikowych oraz pooperacyjnych. Oprócz lasera w placówce tej w celu usunięcia blizn stosuje się także mezoretarapię z zastosowaniem dermapenu oraz osocze bogatopłytkowe.

Porównanie ceny zabiegu laserowego usunięcia blizny pourazowej w Poznaniu i w Londynie

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

W londyńskiej klinice Tooting Medical Centre zabieg usunięcia blizny (m.in. pourazowej) za pomocą lasera frakcyjnego (w zależności od wielkości blizny) kosztuje od 150 do 400 funtów (od 825 do 2 200 zł), natomiast w Poznaniu za ten sam rodzaj zabiegu zapłacić trzeba od 300 do ok. 1 000 zł.

Blizny pourazowe - usuwanie laserem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Józefosław od 299 zł
 • Warszawa od 250 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 600 zł
 • Białystok od 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 1 300 zł
 • Katowice od 50 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Blizny pourazowe - usuwanie laserem cena »

Usługa blizny pourazowe - usuwanie laserem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny pourazowe - usuwanie laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: