4,8 / 5  - 180 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Body Care Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Body Care Clinic

Każdy zabieg poprzedzamy wnikliwą konsultacją. Dokładny wywiad ma na celu dostosowanie terapii do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Podczas konsultacji wyklucza się także przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Oferujemy szeroki pakiet zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej jak i kosmetologii, dostosowanych do konkretnych problemów. W ofercie Body Care Clinic znajdą Państwo zabiegi na twarz i na ciało, jak i podologiczne (medyczny pedicure) oraz pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Jeżeli zmagacie się Państwo z problemami takimi jak blizny, przebarwienia, cienie pod oczami czy opadające powieki, bądź pragnęliby pozbyć się „drugiego podbródka”, zmarszczek w okolicy twarzy, szyi i dekoltu, wymodelować za małe lub asymetryczne usta, usunąć popękane naczynka, trądzik i inne problemy skórne, borykają się z nadmiernym owłosieniem lub wypadaniem włosów, cellulitem i rozstępami, cierpią z powodu otyłości, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej czy innych problemów... bądźcie spokojni. Po konsultacji ze specjalistą Body Care Clinic zaproponujemy rozwiązanie problemu i odpowiednią terapię zabiegową.