ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Każdy zabieg poprzedzamy wnikliwą konsultacją. Dokładny wywiad ma na celu dostosowanie terapii do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Podczas konsultacji wyklucza się także przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Oferujemy szeroki pakiet zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej jak i kosmetologii, dostosowanych do konkretnych problemów. W ofercie Body Care Clinic znajdą Państwo zabiegi na twarz i na ciało, jak i podologiczne (medyczny pedicure) oraz pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Jeżeli zmagacie się Państwo z problemami takimi jak blizny, przebarwienia, cienie pod oczami czy opadające powieki, bądź pragnęliby pozbyć się „drugiego podbródka”, zmarszczek w okolicy twarzy, szyi i dekoltu, wymodelować za małe lub asymetryczne usta, usunąć popękane naczynka, trądzik i inne problemy skórne, borykają się z nadmiernym owłosieniem lub wypadaniem włosów, cellulitem i rozstępami, cierpią z powodu otyłości, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej czy innych problemów... bądźcie spokojni. Po konsultacji ze specjalistą Body Care Clinic zaproponujemy rozwiązanie problemu i odpowiednią terapię zabiegową.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Body Care Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska