ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Body Care Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Medycyny Estetycznej Body Care Clinic to miejsce dla wszystkich poszukujących skutecznych rozwiązań zarówno w medycynie estetycznej, jak i w dermatologii i kosmetologii. Dodatkowo placówka świadczy usługi z zakresu stomatologii i ortodoncji. Wiele wizyt w tej placówce umówiłam do Pani dr Moniki Mazur. Zgodnie z relacjami, jakie po wizycie słyszę od klientek, Pani doktor jest osobą otwartą, bezpośrednią i konkretną. Szybko rozpoznaje z jakim problemem przychodzi pacjent, a następnie jasno i zrozumiale tłumaczy na czym będzie polegało leczenie. Ewentualny zabieg poprzedzany jest bardzo wnikliwym wywiadem i rzeczowymi poradami. Pani Monika poświęca problemowi bardzo dużo uwagi, co sprawia, że pacjent od razu czuje się lepiej. To świetny lekarz, który umie słuchać i sprawić że pacjent czuje się troskliwie zaopiekowany. Doktor Mazur to mistrzyni w dziedzinie medycyny estetycznej. Nie ma obaw o sztuczność i brak rozwagi." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

granula1980
(Crawley)
5.0
granula1980 (Crawley)
Dodano: 19 października 2017
Tytuł:
"Goraco polecam"
Cena...
Obsługa i podejście do klienta
Zabieg:
Skóra głowy - regeneracja mieszków włosowych mezoterapią mikroigłową (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Monika Mazur
 
Szczegóły 
Małgorzata
5.0
Małgorzata
Dodano: 21 marca 2017
Zabieg:
Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem (marzec 2017)

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska