Bodymove Rehabilitacja - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W przychodni prowadzimy terapię oraz ćwiczenia ruchowe, wraz z treningiem personalnym oraz instruktażem ćwiczeń siłowych. Wykonujemy również zabiegi z zakresu fizykoterapii, takie jak terapia polem magnetycznym, laserem, prądem elektrycznym, ultradźwiękami oraz krioterapią.

W Klinice wykorzystujemy metodę Kinesio Tapingu, opracowaną przez japońskiego chiropraktyka dr Kenzo Kase, prezesa Towarzystwa Kinesio Tapingu oraz Narodowej Szkoły Chiropraktyków w Japonii. Metoda ta polega na aplikowaniu elastycznych taśm na ciało pacjenta w sposób, który wspomoże proces leczenia pozwolając na zachowanie pełnego zakresu ruchu. Odpowiednie nałożenie taśm Kinesio Tape normuje napięcie mięśniowe, aktywuje uszkodzone mięśnie, zmniejsza ból, wspomaga w ustępowaniu obrzęków limfatycznych i krwiaków, a poprzez wpływ na napięcie powięzi i skóry wpływa na korekcję nieprawidłowego ustawienie stawu.

Specjalizujemy się również w analizie statycznej i dynamicznej chodu, wykorzystując możliwość komputerowego badania stóp. Tworzymy profesjonalne wkładki ortopedyczne FORMTHOTICS dobrane indywidualnie do stóp pacjenta. Problemy takie jak schorzenia w obrębie stopy (płaskostopie, halluxy, odciski), nawracające skręcenia stawu skokowego, dolegliwości przeciążeniowe łydek czy bóle kolan są częstym wskazaniem do zastosowania wkładek ortopedycznych. A dzięki dodatkowej współpracy z naszymi fizjoterapeutami, którzy na co dzień prowadzą rehabilitację m.in. w obrębie stóp, będzie można uzyskać zadowalające efekty.

 W naszym gabinecie wykonujemy także zabieg zmniejszający problem narmiernej potliwości skóry. Jest to bardzo częsty problem obejmujący okolice dłoni, stóp, pach i pachwin. Terapia ta polega na użyciu jonoforezy. Trwa 10-15 minut, a pakiet tylko 10 zabiegów istotnie wpływa na spowolnienie pracy receptorów odpowiadająych za wydzielanie potu. Ponieważ zabiegi te cieszą się dużym zainteresowaniem, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do domu.


Co leczymy

Jesteśmy kliniką nastawioną na leczenie dolegliwości bólowych. Pomoc znajdą u nas pacjenci po kontuzjach, skręceniach i zwichnięciach stawów, złamaniach kości oraz wielu innych. Prowadzimy rehabilitację zarówno przed operacją jak i po artroskopii kolana, barku czy stawu kolanowego, po rekonstrukcji więzadła krzyżowego i ścięgna Achillesa.

Przy użyciu fali uderzeniowej leczymy ból spowodowany ostrogą piętową, tzw. łokieć tenisisty i golfisty, bóle bioder, barków, kolan, pięty i ścięgna Achillesa, zwapnienia w mięśniach , stany pourazowe oraz przewlekłe stany zapalne tkanek.

Wykorzystujemy kontrolowane prądy elektryczne w leczeniu schorzeń związanych z utratą wagi, z zaburzeniami krążenia i przemiany materii, przy bólach menstruacyjnych, bólach stawów i artretyzmie, w alergiach pokarmowych i wielu innych.


Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Bodymove Rehabilitacja jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska