4,9 / 5  - 1828 ocen »
Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet konsultacyjny Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Bona Dea Medycyna Estetyczna Recepcja, poczekalnia Bona Dea Medycyna Estetyczna Przeszczep tłuszczu - modelowanie twarzy przy użyciu aparatu do Adivive Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Wygląd zewnętrzny Bona Dea Medycyna Estetyczna Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

Informacje ogólne o Bona Dea

Klinika Bona Dea jest jedną z pierwszych placówek zajmujących się medycyną estetyczną powstałych w Krakowie – od 2002 roku wytycza najwyższe standardy na rynku. Współpracuje z wysokiej klasy specjalistami medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej i stomatologii estetycznej oraz okulistyki. W skład zespołu wchodzą również dietetyk, trener personalny oraz fizjoterapeuci. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i kongresach. 

Proponowane przez nas usługi są kompleksowe i zorientowane na indywidualne potrzeby oraz oczekiwania pacjenta. W naszej ofercie znajduje się szereg zabiegów wspomagających odchudzanie, redukujących cellulit oraz lokalne nagromadzenia tkanki tłuszczowej, modelujących sylwetkę oraz poprawiających jędrność skóry.

Gabinety kliniki są bardzo bogato wyposażone. Za pomocą urządzenia Icoone bazującego na zintegrowanej technologii Roboderm modelujemy twarz i ciało oraz usuwamy zmarszczki. W swojej ofercie posiadamy zabiegi depilacji laserowej najnowszym modelem lasera diodowego Light Sheer TM Diode firmy Lumenis.

Do zamykania naczyń krwionośnych wykorzystujemy dwufalowy laser ASCLEPION QuadroStar Dual.

W zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej stosujemy laser Erb-Yag Fotona Dualis SP, który pozwala na leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, jak również wykonanie różnorodnych procedur w obrębie okolic intymnych z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa (obkurczanie pochwy oraz jej rewitalizację).

Proponujemy również szereg zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy i ciała takich jak np.: mezoterapia oraz inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, mające działanie Anti-Aging. Oferujemy przynoszący spektakularne rezultaty lifting wykonywany za pomocą wchłanianych nici liftingujących.

Dysponujemy szeroką gamą zabiegów, które w zależności od potrzeb oraz stanu skóry, są indywidualnie dobierane przez lekarzy specjalistów.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty z zakresu ginekologii i stomatologii estetycznej.

Ponadto nasza klinika posiada gabinet kosmetyczny, w którym wykonywane są podstawowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi oraz dekoltu, jak również kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp oraz makijaż permanentny.

W nowoczesnym salonie fryzjerskim na terenie kliniki Bona Dea oferujemy kompleksowe doradztwo, w ramach którego zajmiemy się stylizacją, strzyżeniem, pielęgnacją oraz koloryzacją włosów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy aparaturą medyczną produkowaną przez największych światowych producentów. W trosce o jakość usług, a tym samym o dobro i komfort pacjentów stosowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Na wyposażeniu kliniki znajduje się m.in.:

  • Adivive™ – urządzenie do poboru i separacji tkanki tłuszczowej w autotransplantacji tłuszczu. Zabieg polega na poborze tkanki tłuszczowej od pacjenta i implantacji jej w miejsca, które wymagają wypełnienia. Urządzenie Adivive™ dokonuje selekcji komórek, pozostawiając najmłodsze, najbardziej żywotne komórki tłuszczowe i macierzyste. W rezultacie pacjent otrzymuje całkowicie bezpieczne, niezagrożone odrzuceniem i reakcjami alergicznymi wypełnienie. Dodatkowo wszczepienie posiadających potencjał do namnażania i samoodnawiania komórek macierzystych stymuluje skórę do wytwarzania nowej, zdrowej tkanki.
  • Light Sheer® Duet™ – laser firmy Lumenis®. Jest jednym z najnowocześniejszych laserów na rynku stosowanych w medycynie ogólnej i estetycznej. Zabiegi wykonywane z jego pomocą są całkowicie bezpieczne oraz bezbolesne. Urządzenie służy do trwałego usuwania zbędnego owłosienia oraz leczenia histuryzmu poprzez zjawisko selektywnej fototermolizy, która niszczy mieszek włosowy, trwale usuwając włos. Przy użyciu systemu można leczyć stany zapalne skóry i zmiany pigmentowe.
  • Asclepion Quadro Star Dual – dwufalowy laser wykorzystujący selektywną termolizę do zamykania płytko położonych naczyń krwionośnych, usuwania znamion naczyniowych, czy plam porozlewowych. Znakomite rezultaty przynosi również w leczeniu tzw. naczyń gwiaździstych, znamion naskórkowych oraz rozrostu gruczołu łojotokowego.
  • ICOONE – urządzenie wykorzystujące technologię Roboderm, opierającą się na działaniu głowic masujących zaopatrzonych w rolki z licznymi mikrootworami. Dzięki Multi Mikrostymulacji wywołanej oddziaływaniem na skórę mikrootworów ICOONE wykonuje precyzyjny masaż modelujący sylwetkę i skutecznie likwidujący cellulit oraz złogi tłuszczowe. Urządzenie może być również stosowane na skórę twarzy – doskonale sprawdza się podczas zabiegów redukcji zmarszczek oraz remodelowania owalu twarzy. Dzięki stymulacji fibroblastów rozpoczyna proces produkcji nowego kolagenu, w rezultacie daje bardzo dobre efekty w napinaniu luźnej skory.
  • RF Frax – urządzenie, którego technologia opiera się na radiofrekwencji mikroigłowej (RF). Jest stosowane w zabiegach wygładzających zmarszczki, poprawiających owal twarzy, sprawdza się przy zmniejszaniu blizn i rozstępów, przywracaniu jędrności skórze dekoltu, szyi, biustu oraz ramion i brzucha.
  • UTIMS A3 – aparat wykorzystujący fale dźwiękowe wysokiej częstotliwości HIFU do podgrzewania skóry twarzy, szyi oraz ciała. Rezultatem zabiegu jest poprawa jędrności i napięcia skóry – nieinwazyjny lifting. Procedura jest bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji.
  • Body-Jet® – urządzenie do liposukcji strumieniem wodnym (Water-Jet Assisted Liposuction, WAL). Posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności FDA. Zabieg z jego użyciem nie wywołuje obrzęków, umożliwia precyzyjne wymodelowanie ciała i usunięcie dużej ilości tkanki tłuszczowej podczas jednej wizyty. Pobrany w trakcie liposukcji WAL tłuszcz może być wykorzystany do przeszczepu w inne miejsce – np. w piersi czy pośladki.
  • Plasmage – urządzenie wykorzystywane w leczeniu trądziku, blizn, rozstępów oraz zmarszczek, stosowane w terapii plam soczewicowatych, w usuwaniu brodawek i włókniaków. Sprawdza się również w zabiegach korygujących powieki górne (blefaroplastyka). Jego technologia opiera się na działaniu plazmy. Aparat posiada jedną wielofunkcyjną głowicę, system sześciostopniowej regulacji natężenia energii oraz cztery tryby pracy. Pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów, co przekłada się na uzyskanie satysfakcjonujących efektów.
  • Emerge™ – laser frakcyjny wykorzystywany w zabiegach usuwania i redukcji niedoskonałości skórnych. Sprawdza się przy likwidacji drobnych zmarszczek w okolicy oka i wokół ust. Zabiegi z jego użyciem zaleca się osobom z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Może być stosowany w korekcji górnej powieki (alternatywa blefaroplastyki).

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Bona Dea spełnia najwyższe standardy stawiane tego typu placówkom. Położona jest w miejscu oddalonym od wielkomiejskiego zgiełku. W oczekiwaniu na wizytę pacjent może zrelaksować się w przestronnej, eleganckiej oraz komfortowo urządzonej poczekalni. Gabinety charakteryzują się funkcjonalnością i wysoce estetycznym wnętrzem, co sprzyja wyciszeniu oraz odprężeniu. O wysoką jakość obsługi dba wykwalifikowany, kompetentny i miły personel.

Zabiegi dobieramy do potrzeb i preferencji pacjentów. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i z najwyższą dbałością, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Poza oferowanymi zabiegami nasi pacjenci mogą skorzystać z porad dietetyka, trenera personalnego i zabiegów fizjoterapii, a także odprężyć się w salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym lub wykonać makijaż permanentny.

Klinika dysponuje miejscami parkingowymi, na których można bezpiecznie pozostawić pojazd.

Osiągnięcia i certyfikaty Bona Dea

Bona Dea istnieje na krakowskim rynku medycznym od 2002 roku. Jest jedynym w Małopolsce gabinetem, który może się poszczycić posiadaniem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada również tytuł ambasadora marki Restylane jako jedna z siedmiu wybranych klinik w Polsce zajmujących się medycyną estetyczną. 

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Od początku działalności zdobyliśmy zaufanie rzeszy pacjentów. Ich zadowolenie, a także fakt, iż z każdym kolejnym rokiem zwiększa się liczba osób, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty Bona Dea, stanowi nasze największe osiągnięcie.

Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna Klinika Bona Dea Medycyna Estetyczna