Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Bielsko-Biała

Synonimy: laserowe leczenie brodawek wirusowych, laseroterapia brodawek zwykłych, usuwanie laserowe brodawek mozaikowych stóp więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Bielsko-Biała - informacje

Sala operacyjna w Medicus Estetic Sala operacyjna w Medicus Estetic

Jednym ze najskuteczniejszych sposobów usuwania brodawek wirusowych, czyli kurzajek, jest laseroterapia. W rezultacie zabiegu z wykorzystaniem lasera dochodzi do odparowania tkanek. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (znieczulenie nasiękowe lub za pomocą kremu znieczulającego). Po laserowym usunięciu kurzajki zaleca się chronić miejsce zabiegowe przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Laserowe leczenie brodawek wirusowych w Bielsku-Białej – gdzie można udać się na zabieg

W Bielsku-Białej zabieg laserowego usuwania kurzajek wykonuje lek. med. Krystyna Krasnodębska-Gorycka, specjalistka dermatolog i wenerolog, która specjalizuje się m.in. w procedurach laserowych. Do usuwania brodawek wirusowych, włókniaków i brodawek narządów płciowych, a także blizn i mięczaków wykorzystuje laser CO2. Szukać u niej pomocy mogą także osoby, zmagające się przebarwieniami, rozszerzonymi porami, utratą jędrności skóry oraz zmarszczkami skórnymi (zabieg z wykorzystaniem lasera CO2 z końcówką frakcyjną Fraxel), jej oferta obejmuje ponadto chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, laserowe leczenie zmian naczyniowych (laser diodowy) oraz ostrzyknięcie keloidu.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić także w Gabinecie Medycyny Estetycznej Euroklinika. W ośrodku do usuwania kurzajek, przebarwień, blizn (potrądzikowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych), włókniaków oraz kłykcin kończystych wykorzystuje się laser frakcyjny CO2 Smaxel. W placówce za jego pomocą wygładza się również zmarszczki oraz wyrównuje strukturę skóry. Do Gabinetu udać się można także na laserowe usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i nogach oraz depilację laserową, zabiegi osoczem bogatopłytkowym oraz leczenie cellulitu.

Na laserowe usuwania brodawek wirusowych w Bielsku-Białej udać się można również do gabinetu Esteuroda-Medycyna Estetyczna i Chirurgia, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu laseroterapii. W ośrodku do usuwania kurzajek, brodawek łojotokowych i kłykcin kończystych, a także odcisków oraz polipowatych wyrośli skórnych wykorzystuje się laser CO2. W placówce pacjenci poddać się mogą także depilacji laserowej, laserowemu zamykaniu naczynek, laserowemu leczeniu żylaków kończyn dolnych oraz laserowej lipolizie SmartLipo. Oferta gabinetu obejmuje także chirurgiczne usuwanie zmian barwnikowych oraz laserowe leczenie szczeliny odbytu.

Cena laserowego usuwania kurzajek w Bielsku-Białej i w Royal Leamington Spa

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W Bielsku-Białej za usunięcie brodawki wirusowej z wykorzystaniem lasera zapłacić trzeba około 300 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: w Renew Skin and Health Clinic w Leamington Spa (w Wielkiej Brytanii) wynosi ona 750 funtów brytyjskich, czyli około 3 800 złotych.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 100 zł
 • Tarnowo Podgórne od 100 zł do 300 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 149 zł do 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 700 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 90 zł do 450 zł
 • Katowice od 100 zł do 600 zł
 • Częstochowa od 100 zł
 • Kielce od 150 zł do 400 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 50 zł do 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska