Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Grzawa i okolice

Synonimy: laserowe leczenie brodawek wirusowych, laseroterapia brodawek zwykłych, usuwanie laserowe brodawek mozaikowych stóp więcej »

Bezpośrednio Grzawa nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Grzawa. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (15 km od Grzawa) lub w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (34 km od Grzawa) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 160 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Grzawa?

Usługa brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Grzawa jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska