Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań

Synonimy: redukcja bruzd nosowo-policzkowych kwasem hialuronowym, wypełnienie fałd nosowo - wargowych kw hialuronowym

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawaul. Trakt Lubelski 275

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski

 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Zabieg usuwania bruzd nosowo-wargowych za pomocą preparatu zawierającego kwas hialuronowy zajmuje lekarzowi medycyny estetycznej zaledwie 15-20 minut. Po posmarowaniu okolicy fałd nosowo-wagowych kremem znieczulającym, wstrzykuje żel z preparatem w linię zmarszczki. Działanie preparatu polega na wiązaniu wody, dzięki czemu okolica ta zwiększa swoją objętość i jednocześnie bruzdy zostają wygładzone. Efekt zabiegu widoczny jest od razu, a jego trwałość równa jest przeżywalności kwasu hialuronowego w skórze, który po 12 miesiącach ulega degradacji, i zabieg taki należy powtórzyć.

Gdzie w Poznaniu można usunąć bruzdy nosowo-wargowe za pomocą iniekcji kwasu hialuronowego

Na zabieg redukujący bruzdy nosowo-wargowe za pomocą iniekcji kwasu hialuronowego można udać się do mieszczącego się na terenie Poznania Centrum Medycyny Estetycznej Estime. Pacjent przed takim zabiegiem może poddać się tutaj niechirurgicznemu liftingowi falami radiowymi radiage-pelleve, który wzmocni efekt działania kwasu hialuronowego w miejscu fałd nosowo-wargowych. Z innych oferowanych w placówce zabiegów, likwidujących zmarszczki w obrębie twarzy, wymienić można iniekcje toksyny botulinowej, zabiegi urządzeniem Plexr (generator mikro wiązek plazmy), zabiegi laserem Palomar Lux 1540 Fractional czy zabiegi osoczem bogatopłytkowym.

Wypełnianiem fałd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym zajmuje się również w Poznaniu lek. med. Wioleta Zarębska-Schreiber, pediatra i lekarz medycyny estetycznej, która doszkalała się na licznych kursach, m.in. z zakresu podawania w zmarszczki kwasu hialuronowego i posiada certyfikat ukończenia szkolenia "Zaawansowane techniki podawania toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego w korekcji zmarszczek" (szkolenie odbyte w Warszawie), a także dyplom uczestnictwa w sympozjum "Wypełnianie tkanek miękkich i rewitalizacja skóry" (zastosowanie wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego), które miało miejsce w Poznaniu w 2015 roku.

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to jedna z propozycji zabiegowej z zakresu medycyny estetycznej, oferowanej przez poznańską Klinikę Urody Esthetique. Placówka posługuje się w takich zabiegach produktami Regenyal, Juvederm, Stylage oraz Restylene. Za ich pomocą pacjent może poddać się tutaj wypełnieniu nie tylko zmarszczek nosowo-wargowych, ale także zmarszczek okolicy oczu, ust czy bruzd na czole. Z innych stosowanych tutaj zabiegów na zmarszczki lekarz może przeprowadzić korekcję zmarszczek toksyną botulinową (preparaty Botox, Azzalure i Bocoture), osoczem bogatopłytkowym Regeneris czy mezoterapię twarzy.

Jaka jest cena redukcji bruzd nosowo-wargowych preparatem kwasu hialuronowego w Poznaniu, a jaka w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Coco Beauty Clinic Gabinet zabiegowy w Coco Beauty Clinic

Wypełnienie fałd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym w poznańskich klinikach to wydatek rzędu 500 zł, natomiast we Francji kwota za taki sam zabieg wynosi 220 euro (880 zł) w Clinique des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Plewiska od 800 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 600 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 880 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska