W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

redukcja bruzd nosowo-policzkowych kwasem hialuronowym, wypełnienie fałd nosowo - wargowych kw hialuronowym

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w EsteMat Gabinet zabiegowy w EsteMat

Bruzdy nosowo-wargowe to linijne zagłębienia, ciągnące się od skrzydełek nosa aż do kątów ust, powstające wskutek procesu naturalnego starzenia się skóry. Jednym ze sposobów ich wypełnienia, podobnie jak w przypadku innych zmarszczek, jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Procedura usuwania bruzd nosowo-wargowych polega na wstrzyknięciu pod skórę preparatu z kwasem hialuronowym za pomocą igły (kilkakrotne nakłuwanie miejsca, poddawanego zabiegowi) lub specjalnej kaniuli. Zazwyczaj stosuje się od 0,5 ml do 1,5 ml środka do każdej bruzdy, jednak wszystko zależy od jej głębokości i rozległości. Bezpośrednio po wprowadzeniu preparatu lekarz musi go odpowiednio rozprowadzić pod skórą. Usuwanie zmarszczek przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub po nałożeniu znieczulającego kremu EMLA. Po wykonaniu procedury zwykle utrzymuje się obrzęk i zaczerwienienie. Zabieg jest zalecany osobom po czterdziestym roku życia. 

Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym przeprowadzone może być w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DermaMed. W placówce wykonywane są tam zabiegi z zakresu z medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii czy chirurgii plastycznej. Tamtejsi specjaliści usuwają zmarszczki różnego rodzaju poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego (preparaty Restylane, Jovedrem lub Stylage). Do wypełniania zmarszczek stosują też toksynę botulinową oraz liftujące nici PDO.

Redukcję bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym w swoim gabinecie wykonać może także lekarz medycyny estetycznej lek. med. Monika Kłapsia-Pawłów, która należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Polskiej Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W 2014 roku uczestniczyła w szkoleniu z zakresu zaawansowanych technik podawania kwasu hialuronowego, brała też udział w kursie z korekcji zmarszczek przy użyciu preparatów wypełniających w ramach I Brazylisko-Polskiego Sympozjum Medycyny Estetycznej. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się wypełnianiem bruzd nosowo-wargowych, korektą kształtu nosa, korekcją „doliny łez” oraz wolumetrią. Wszystkie te zabiegi wykonuje przy zastosowaniu kwasu hialuronowego.

Aby usunąć zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe, pacjenci mogą też odwiedzić Centrum Terapii Laserowej. Jest to placówka, która oferuje korekcję zmarszczek, w tym fałdów nosowo-wargowych, zmarszczek palacza i linii marionetek z wykorzystaniem preparatów, bazujących na kwasie hialuronowym., w Centrum przeprowadzić można także korekcję zmarszczek mimicznych toksyną botulinową.

Porównanie cen usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym w Polsce i Wielkiej Brytanii

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

W Purity Bridge, mieszącym się w Royal Tunbridge Wells, cena za wypełnienie zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym wynosi przynajmniej 195 $ GPB (około 1 650 zł). We wrocławskich klinikach za podobną procedurę płaci się 650 zł.

Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 600 zł do 2 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Słupno od 499 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 600 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 550 zł do 1 200 zł
Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: