Brzuch - lipoliza kawitacyjna

Synonimy: zabieg liposukcji kawitacyjnej brzucha, usuwanie tłuszczu metodą lipolizy kawitacyjnej na brzuchu, brzuch lipoliza ultradźwiękowa Cavi - Lipo więcej »

Filtruj wyniki

Brzuch - lipoliza kawitacyjna - informacje

dr Ewa Rybicka  - lekarz medycyny estetycznej dr Ewa Rybicka - lekarz medycyny estetycznej

Osoby walczące z miejscową otyłością za pomocą liposukcji ultradźwiękowej pozbędą się złogów tłuszczu i cellulitu z newralgicznych partii ciała, tj. brzuch, uda, talia czy ręce. Zabieg prowadzi do trwałego zniszczenia głęboko i płytko położonych komórek tłuszczowych za pomocą zogniskowanej fali ultradźwiękowej, przekształcając je w emulsję. Ponad 2 godzinna procedura jest całkowicie bezinwazyjna, oferując bardzo dobre parametry w zakresie redukcji złogów tłuszczowych, przy czym z uwagi na konieczność metabolizowania tłuszczu, podczas jednej sesji można wykonać zabieg tylko na jedną partię ciała.

Kawitacja ultradźwiękowa w walce z tłuszczem na brzuchu

W NZOZ Euroklinika w Katowicach, lipoliza kawitacyjna stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgicznych, obok Vaser Lipo i liposukcji laserowej. Zabiegowi najczęściej poddawane są okolice łydek, ud, kolan i bioder. Również nadmiar tkanki tłuszczowej zgromadzonej w talii, na brzuchu oraz na ramionach stanowi wskazanie do zabiegu, a jak przekonują eksperci metody, usuwanie tłuszczu z wykorzystaniem ultradźwięków nie powoduje efektu jo-jo. Dobre efekty lipoliza przynosi osobom cierpiącym na otyłość miejscową.

Liposukcja bez skalpela, dzięki której zredukujemy nawet do 2 cm tkanki tłuszczowej na brzuchu przy każdym zabiegu to także oferta Salonu kosmetycznego Ambasada Urody w Płocku. Dzięki procedurze nie tylko pozbędziemy się tkanki tłuszczowej i cellulitu, wyszczuplając ciało, ale także wymodelujemy sylwetkę, ujędrniając skórę i pobudzając krążenie. Zdaniem specjalistów, zabieg skutecznie stymuluje przemianę materii, co ma również pozytywny wpływ na jego efekty. Lipolizę kawitacyjną w kategorii zabiegów na ciało uzupełniają także inne procedury, m. in. antycellulitowe zabiegi za pomocą dermomasażu czy fala radiowa na ciało.

Niechirurgiczną metodę wyszczuplania i modelowania sylwetki dzięki zjawisku kawitacji oferuje również Centrum Kosmetyki Pielęgnacyjnej Orchidea Urody w Łodzi. Zniszczenie komórek tłuszczowych oraz złogów cellulitowych na brzuchu następuje wskutek kawitacji – fala ultradźwiękowa o różnych długościach, która wnika w głąb skóry, emituje energię, generując podciśnienia wywołujące drgania komórek tłuszczowych, co narusza ich błony i prowadzi do całkowitego rozpadu. Urządzenie wykorzystuje m. in. promieniowanie IR (podczerwień), co sprzyja upłynnieniu tkanki tłuszczowej i przyspieszeniu metabolizmu, a ultradźwięki poprzez efekt termiczny działają znieczulająco.

 Redukcja tłuszczu z brzucha w Londynie – cena lipolizy kawitacyjnej

Kadra w Look-Medica Kadra w Look-Medica

W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej z użyciem ultradźwięków, lekarze ProSkin Clinics zalecają 6 do 8 zabiegów w tygodniowych odstępach czasu w cenie 129 £ (748 zł) każdy (40 minut). To średnio o połowę wyższa kwota od oferty w kraju.

Brzuch - lipoliza kawitacyjna - ceny w różnych miastach

  • Łódź od 140 zł
  • Wrocław od 2 800 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 150 zł
  • Międzyzdroje od 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa brzuch - lipoliza kawitacyjna jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska