Brzuch - lipoliza kawitacyjna Białystok

zabieg liposukcji kawitacyjnej brzucha, usuwanie tłuszczu metodą lipolizy kawitacyjnej na brzuchu, brzuch lipoliza ultradźwiękowa Cavi - Lipo więcej »

Brzuch - lipoliza kawitacyjna Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedica Gabinet zabiegowy w Dermedica

Lipoliza kawitacyjna (ultradźwiękowa) brzucha to zabieg małoinwazyjny, bezpieczny dla pacjenta i szybki. Nie wymaga znieczulenia, gdyż jest bezbolesny. W wyniku działania ultradźwięków o określonej częstotliwości następuje proces kawitacji w tkankach tłuszczowych, w czasie którego uszkodzona zostaje błona śluzowa tych tkanek, przez co tłuszcz w nich zgromadzony wydostaje się na zewnątrz. Następnie tłuszcz w płynnej formie transportowany jest przez układ limfatyczny i naczyniowy, po czym usuwany z organizmu. Podczas tego zabiegu inne komórki, oprócz tłuszczowych, pozostają nieuszkodzone. Zabieg przeznaczony jest do miejscowego pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuchu, ale także w innych okolicach ciała pacjenta. Może go wykonać lekarz medycyny estetycznej.

Lipoliza ultradźwiękowa brzucha w ofercie białostockich gabinetów medycyny estetycznej

Na zabieg liposukcji kawitacyjnnej brzucha można udać się do Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron w Białymstoku. Za pomocą tej metody można wyszczuplić tutaj także inne obszary ciała, w tym pośladki, boczki czy uda. Ponadto gabinet oferuje także - z metod usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej - zabieg kriolipolizy (chłodzenie tkanki tłuszczowej powodujące jej rozpad), masaż podciśnieniowy redukujący cellulit oraz zabieg Body Shaping.

Lipoliza kawitacyjna brzucha oferowana jest również w Gabinecie Rehabilitacji Vitalift. Placówka ta wyposażona jest w urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej Bodybell. Za jego pomocą, oprócz nadmiaru tłuszczu na brzucha, można także rozbić zgromadzone komórki tłuszczowe w innych częściach ciała, ujędrnić i odżywić skórę, poprawić jej elastyczność a także pobudzić proces stymulacji przemiany materii. Innym zabiegiem modelującym sylwetkę w tym gabinecie jest także zabieg urządzeniem Matrix RF oraz Ice RF, działający w technologii bipolarnych fal radiowych.

Wyszczuplić brzuch za pomocą lipolizy ultradźwiękowej można także na terenie Białegostoku w Instytucie Urody Sensual Spa. Usuwaniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej można poddać w gabinecie tym także inne obszary ciała z zakresu pośladków lub ud, a także połączyć w jednym zabiegu wyszczuplanie wszystkich tych okolic ciała. Tkanki tłuszczowej pacjentka może pozbyć się tutaj także poprzez zabieg z użyciem fal radiowych Focus 3D.

Cena zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej z brzucha za pomocą lipolizy kawitacyjnej w Białymstoku i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Dermedica Gabinet zabiegowy w Dermedica

150 zł trzeba zapłacić za zabieg lipolizy ultradźwiękowej okolicy brzucha w białostockich gabinetach medycyny estetycznej, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 126 funtów (620 zł) w Singhar Beauty Clinic, mieszczącej się w Londynie.

Brzuch - lipoliza kawitacyjna - ceny w Białymstoku na tle innych miast

  • Bydgoszcz od 100 zł do 150 zł
  • Wrocław od 2 800 zł
Brzuch - lipoliza kawitacyjna cena »

Usługa brzuch - lipoliza kawitacyjna w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Autor: