Brzuch - lipoliza ultradźwiękowa Warszawa

zabieg liposukcji ultradźwiękowej brzucha, usuwanie tłuszczu z brzucha metodą lipolizy ultradźwiękowej, brzuch lipoliza ultradźwiękowa więcej »

Brzuch - lipoliza ultradźwiękowa Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Lipoliza ultradźwiękowa jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który wpływa na redukcję cellulitu oraz nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jest to metoda, oparta na wykorzystaniu energii ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości (dzięki której możliwe jest oddzielenie tkanki tłuszczowej od tkanek ją otaczających). Wskazaniami do wykonania lipolizy ultradźwiękowej jest występowanie rozstępów, nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry pozbawionej elastyczności. Zabieg ten może być wykonywany m.in. na obszarze brzucha, ud oraz pośladków, a jego rezultaty to widoczna redukcja tkanki tłuszczowej (na obszarze wykonywania lipolizy), wymodelowanie i wysmuklenie sylwetki, zmniejszenie obwodu ciała oraz poprawa napięcia skóry. Najlepsze efekty osiąga się, stosując serię 5 do 10 zabiegów w odstępie 4 do 7 dni. Lipoliza ultradźwiękowa wykonywana jest bez zastosowania znieczulenia (nie jest zabiegiem bolesnym), a zabiegi przeprowadza specjalista medycyny estetycznej.

Placówki w Warszawie, w których można poddać się zabiegowi lipolizy ultradźwiękowej brzucha

ProfiDerm to warszawski gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonać można zabieg lipolizy ultradźwiękowej, przeprowadzany na obszarze brzucha, ud, pośladków, pleców oraz ramion. W placówce do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie, posiadające funkcję IR (infrared), której zastosowanie umożliwia silne rozgrzanie tkanki (umożliwia to dokładniejsze przenikanie fal przez tkanki). Lipoliza ultradźwiękowa w ośrodku może być połączona z zabiegiem dermomasażu podciśnieniowego, a w ofercie znajduje się także usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej techniką lipolizy iniekcyjnej preparatem Aqualyx.

Lipoliza ultradźwiękowa brzucha znajduje się także w ofercie Instytutu Medycyny Estetycznej, gdzie jest ona często wykonywana w połączeniu z mezoterapią igłową. W placówce w celu wymodelowania sylwetki oraz usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej stosuje się również zabieg lipolizy laserowej, kriolipolizę (modelowanie zimnem), lipolizę iniekcyjną oraz zabiegi z zastosowaniem fal radiowych.

Klinika Miracki w Warszawie jest kolejną placówką, która ma w swojej ofercie zabieg lipolizy ultradźwiękowej (m.in. brzucha). W ośrodku tym stosowana jest metoda liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo, dzięki której znaczna większość odessanego tłuszczu nadaje się do ponownego wszczepienia w inne części ciała (np. w celu powiększenia piersi). Zabieg Vaser Lipo wykonywany jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Lipoliza ultradźwiękowa w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w La Beaute Clinique Gabinet zabiegowy w La Beaute Clinique
W Warszawie koszt jednego zabiegu lipolizy ultradźwiękowej wynosi ok. 150 zł, natomiast w londyńskiej placówce Serenity Beauty Academy – ok . 60 funtów (ok. 320 zł).

Brzuch - lipoliza ultradźwiękowa - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 150 zł do 1 799 zł
  • Kraków od 150 zł do 500 zł
  • Bydgoszcz od 800 zł
  • Poznań od 2 800 zł
  • Sopot od 180 zł
  • Nowy Sącz od 350 zł
Brzuch - lipoliza ultradźwiękowa cena »

Usługa brzuch - lipoliza ultradźwiękowa w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu brzuch - lipoliza ultradźwiękowa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.