4,5 / 5  - 29 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Cadent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Cadent

Podchodzimy holistycznie do zdrowia jamy ustnej, oferując pełen wachlarz profesjonalnych zabiegów i leczenia stomatologicznego. Dbamy o szeroko pojętą profilaktykę (w tym u najmłodszych), leczenie zachowawcze i specjalistyczne zabiegi.

Zapraszamy na wizyty bezbolesne i bezstresowe dzięki m.in. komputerowemu systemowi podawania znieczuleń oraz możliwości podania podtlenku azotu (gazu rozweselającego). Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający zaawansowaną diagnostykę i precyzyjne planowanie przebiegu leczenia.

Wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym implantologiczne z wykorzystaniem techniki sterowanej regeneracji kości. Specjalizujemy się w endodoncji mikroskopowej i periodontologii. Zajmujemy się także stomatologią estetyczną oraz wykonujemy szeroki zakres prac protetycznych.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: