ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Podchodzimy holistycznie do zdrowia jamy ustnej, oferując pełen wachlarz profesjonalnych zabiegów i leczenia stomatologicznego. Dbamy o szeroko pojętą profilaktykę (w tym u najmłodszych), leczenie zachowawcze i specjalistyczne zabiegi.

Zapraszamy na wizyty bezbolesne i bezstresowe dzięki m.in. komputerowemu systemowi podawania znieczuleń oraz możliwości podania podtlenku azotu (gazu rozweselającego). Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający zaawansowaną diagnostykę i precyzyjne planowanie przebiegu leczenia.

Wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym implantologiczne z wykorzystaniem techniki sterowanej regeneracji kości. Specjalizujemy się w endodoncji mikroskopowej i periodontologii. Zajmujemy się także stomatologią estetyczną oraz wykonujemy szeroki zakres prac protetycznych.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Cadent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska