Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem Kraków

Synonimy: przebarwienie na twarzy likwidacja laserem, laserowe usuwanie przebarwień na twarzy, przebarwienia na twarzy zabieg laserem więcej »

Filtruj wyniki

Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Z wiekiem na skórze twarzy pojawia się coraz więcej przebarwień. Są one rezultatem nadmiernego opalania się, zażywanych leków, niektórych kosmetyków, a także zmian potrądzikowych i schorzeń wątroby oraz nadnerczy. Współcześnie takie defekty skórne można zniwelować dzięki zastosowaniu lasera, którego działanie polega na podgrzaniu komórek z barwnikiem, co powoduje ich zniszczenie. Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej, który dobiera odpowiednie parametry lasera i dopasowuje jego działanie do rodzaju przebarwienia. W wyniku podgrzania intensywnym światłem żółtym lasera przebarwienia stają się ciemniejsze, a następnie ulegają złuszczeniu i stopniowemu zanikowi. W rezultacie skóra twarzy staje się odmłodzona, ma wyrównany koloryt i wygładzoną strukturę.

Gdzie w Krakowie można poddać się zabiegowi laserowego usuwania przebarwień skóry twarzy

Przebarwień na skórze można się pozbyć w Instytucie Medycyny Estetycznej J'adore, gdzie można usunąć  przebarwienia, naczynka, zmiany potrądzikowe i rumień. Placówka wyposażona jest w laser Pixel ERB, laser diodowy Soprano XL ICE Alma Lasers, Fotona SP-2 BTL, oraz Harmony XL Alma Lasers. Placówka oferuje również inne nowoczesne zabiegi  z użyciem lasera: frakcjonowanie RF i frakcjonowanie 3D, które odmładzają skórę i redukują zmarszczki. Z zabiegów na twarz można tam wykonać także mezoterapię, zabiegi Dibi Milano, oraz elektrokoagulację.

Dotyk Piękna to kolejny krakowski gabinet, w którym można wykonać zabiegi laserowego usuwania przebarwień na całej twarzy. Przebarwienia usuwane są za pomocą lasera Dual Laser SPTF+, który usuwa piegi, plamy posłoneczne, potrądzikowe i wątrobowe. W gabinecie lasera używa się również do zabiegów zamykania naczynek i fotoodmładzania skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień skóry ma w swojej ofercie również Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermedika. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny Laser IPL, przy pomocy kórego wykonywane są zabiegi usuwania przebarwień na skórze, zamykanie naczynek i pajączków pod skórą. W gabinecie można ponadto wykonać kurację depigmentacyjną Cosmelan usuwającą plamy barwnikowe na skórze,a także lifting twarzy, usuwanie zmarszczek pod oczami i zabiegi odmładzania własnym tłuszczem pacjenta.

Porównanie cen laserowego usuwania przebarwień na twarzy w Krakowie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

W krakowskich gabinetach ceny laserowego usuwania przebarwień na twarzy zaczynają się od 300 zł za pojedynczą zmianę. Z kolei w klinice Laser Teatments w Londynie jeden zabieg laserowego usunięcia przebarwienia na twarzy to wydatek ok 150 £ (ok. 750 zł).

Laser Treatments w Londynie jeden laserowy zabieg usunięcia przebarwienia na skórze kosztuje £149 (ok. 754 złote)

Źródło: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/laserowe-usuwanie-przebarwien-i-zmian-barwnikowych/
Laser Treatments w Londynie jeden laserowy zabieg usunięcia przebarwienia na skórze kosztuje £149 (ok. 754 złote)

Źródło: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/laserowe-usuwanie-przebarwien-i-zmian-barwnikowyc

Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 150 zł do 1 500 zł
 • Warszawa od 100 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 200 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 150 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 150 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 250 zł
 • Kielce od 450 zł do 1 200 zł
 • Gdynia od 200 zł do 1 000 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 380 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu cała twarz - usuwanie przebarwień laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska