Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem Szczecin

przebarwienie na twarzy likwidacja laserem, laserowe usuwanie przebarwień na twarzy, przebarwienia na twarzy zabieg laserem więcej »

Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem Szczecin - informacje

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Przebarwienia, czyli ciemniejsze niż skóra plamki, pojawiają się na twarzy pod wpływem słońca, wywołują je także choroby wątroby, nadczynność tarczycy lub pojawiają się jako efekt kuracji hormonalnych. Najczęściej pojawiają się u kobiet po 30. roku życia (30%) oraz u pań, które ukończyły pięćdziesiąt lat (90%). Mogą mieć postać piegów, melasmy, plam soczewicowatych starczych, a także przebarwień pozapalnych. W obrębie twarzy pojawiają się głównie w takich miejscach, jak policzki, górna warga a także broda, czoło i nos. Światło laserowe powoduje podgrzewanie i rozpadanie się komórek zawierających melaninę, dzięki czemu przebarwienia znikają.

Gdzie można pozbyć się przebarwień na twarzy w Szczecinie

Przebarwienia na twarzy likwiduje za pomocą lasera przyjmująca w Szczecinie dr n. med. Sylwia Farfał-Kałucka, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w roku 2007). W swojej praktyce do usuwania przebarwień skórnych stosuje światło lasera IPL. Doszkalała się z tego zakresu, biorąc udział w sympozjum naukowym "Zastosowanie laserów i IPL w dermatologii estetycznej. Odmładzanie skóry i przebarwienia" w Warszawie w 2007 roku. Posiada także certyfikat uczestnictwa w kursie "Techniki laserowe w dermatologii estetycznej - cz. II: Metody fotoodmładzania skóry twarzy. Metody usuwania naczyń, włosów, blizn i przebarwień skóry" (Łódź, 2008 rok).

Usuwanie przebarwień laserem na całej twarzy to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, oferowany przez szczecińską KarboKlinikę. Placówka ta wyposażona jest w nowoczesny laser E-Light EL1000, za pomocą którego usuwane są nie tylko przebarwienia skóry twarzy, ale także przeprowadzane są zabiegi fotoodmładzania skóry, usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczyń. W klinice tej innymi metodami na przebarwienia twarzy są peelingi medyczne oraz zabiegi urządzeniem Scarlet RF System.

Zlikwidować przebarwienia na twarzy za pomocą lasera można także w Centrum Kosmetyki i Laseroterapii  Laser Comsetica, mieszczącej się w CHR Kupiec. Takie zabiegi przeprowadzane są tutaj za pomocą lasera Intense Pulse Light (IPL) i połączone z metodą radiofrekwencji RF oraz za pomocą lasera Fraxel re:store. Z innych laserowych zabiegów na twarz proponowane jest tutaj także fotoodmładzanie, wygładzanie zmarszczek i poprawa owalu twarzy, a także zamykanie rozszerzonych porów na twarzy  czy usuwanie blizn potrądzikowych.

Jaka jest cena laserowego usuwania przebarwień całej twarzy w Szczecinie, a jaka w Londynie?

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Za zabieg, likwidujący na całej twarzy przebarwienia różnego typu, w szczecińskich klinikach trzeba zapłacić 240 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to cena 300 funtów (1 800 zł) u dermatologa w Tooting Medical Centre, znajdującym się w Londynie.

Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 400 zł do 1 500 zł
 • Warszawa od 150 zł do 2 200 zł
 • Kraków od 150 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 850 zł
 • Wrocław od 150 zł do 599 zł
 • Białystok od 150 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 850 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 250 zł do 1 000 zł
 • Kielce od 450 zł do 1 200 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 400 zł
 • Częstochowa od 500 zł do 1 100 zł
Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem cena »

Usługa cała twarz - usuwanie przebarwień laserem w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cała twarz - usuwanie przebarwień laserem w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.