ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica Klinika Care Medica

Informacje ogólne o Care Medica

Care Medica by Karolina Sozańska opiera się na założeniach medycyny holistycznej poprzez uwzględnienie aspektów fizycznych, psychicznych i emocjonalnych w celu osiągnięcia równowagi w życiu pacjenta. To interdyscyplinarna klinika medycyny estetycznej. Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy ofertę w postaci zabiegów z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, dermatologii, trychologii oraz ginekologii i urologii estetycznej. Zapewniamy opiekę i pomoc w metamorfozach estetycznych, ale także usługi typowo zdrowotne (konsultacje specjalistyczne) oraz wsparcie w wewnętrznych przemianach, oferując opiekę psychologa, seksuologa, coacha i innych specjalistów.

Specjalizujemy się w laseroterapii. Wykonujemy zabiegi z użyciem wysokiej klasy lasera frakcyjnego: usuwanie blizn i rozstępów, resurfacing skóry czy usuwanie przebarwień. Ponadto przeprowadzamy fototerapię DyeVL, którą stosuje się w leczeniu trądziku, zamykaniu naczynek czy fotoodmładzaniu skóry. Wykonujemy również depilację laserową.

Do oferty należą laserowe procedury z zakresu ginekologii estetycznej. Wskazaniem do zabiegu są takie problemy natury intymnej jak szerokie wejście do pochwy, wiotkość warg sromowych, dolegliwości bólowe w trakcie stosunku czy nietrzymanie moczu. Wykonujemy również redukcję warg sromowych oraz usuwanie blizn poporodowych. Zakres usług obejmuje lipolizę wzgórka łonowego, ujędrnianie warg sromowych oraz powiększanie punktu G poprzez podanie kwasu hialuronowego.  Przeprowadzamy także rewitalizację okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym.

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu urologii oraz urologii estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi plastyki napletka i wędzidełka, wycinamy zmiany moszny oraz prącia. Wykonujemy zabiegi wazektomii. Powiększamy penisa preparatami kwasu hialuronowego.

Wykonujemy masaż próżniowy Icoone. Urządzenie wykorzystuje siłę podciśnienia w walce z takimi niedoskonałościami skóry jak cellulit, zwiotczała skóra czy zmarszczki. Icoone działa na głęboko zlokalizowaną tkankę tłuszczową, ujędrniając skórę i modelując sylwetkę. Zabieg jest wskazany dla wszystkich, którzy chcą wymodelować sylwetkę, wyszczuplić, zmniejszyć cellulit i ujędrnić skórę. Sprawdza się również u osób borykających się z problemami naczyniowo-krążeniowymi (włącznie z zastojami limfatycznymi).

Przeprowadzamy przeszczepy włosów małoinwazyjną metodą FUE, która minimalizuje ryzyko powikłań, eliminuje ból zabiegowy oraz znacząco skraca okres rekonwalescencji. Co ważne, po zabiegu nie pozostają widoczne blizny. Transplantacja włosów pozwala pozbyć się problemu łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

W ofercie znalazła się chirurgiczna korekcja opadających powiek. Zabiegi wykonywane są przez doświadczonego chirurga, który pomoże Państwu uporać się z problemem nadmiaru zwiotczałej skóry na powiekach.

Zapraszamy na zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Ponadto kwas hialuronowy wykorzystywany jest przez nas podczas zabiegów niechirurgicznej korekcji nosa, policzków i brody. Stosujemy go przy korekcie kształtu i wyglądu ust, jak również w zabiegach modelowania twarzy poprzez procedurę wolumetrii.

Wykonujemy iniekcje toksyny botulinowej. W ten sposób usuwamy zmarszczki mimiczne twarzy: „lwią zmarszczkę”, „kurze łapki”, zmarszczki poprzeczne czoła czy zmarszczki „królicze”. Ponadto stosujemy botoks w leczeniu „uśmiechu dziąsłowego”, nadpotliwości oraz bruksizmu.

Do oferty kliniki należy rewitalizacja skóry osoczem bogatopłykowym. Preparat uzyskuje się z niewielkiej ilości krwi pacjenta, z uwagi na jego autologiczny charakter nie istnieje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej czy odrzucenia materiału przez organizm. Osocze bogatopłytkowe stosuje się w redukcji zmarszczek, usuwaniu blizn oraz odmładzaniu skóry. Jest efektywne również w leczeniu łysienia i wypadania włosów.

Przeprowadzamy mezoterapię. To zabieg o wszechstronnym zastosowaniu – wskazaniem do niego mogą być zarówno zmarszczki, blizny, cienie pod oczami, jak i opadający owal twarzy. Po odpowiednim doborze preparatu do iniekcji poprzez mezoterapię można odmłodzić, zrewitalizować i ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg sprawdza się także w terapii nadmiernego wypadania włosów.

W ofercie znalazła się infuzja tlenowa, uważana za jedną z najlepszych metod dotleniania komórek skóry. Polega na odmłodzeniu skóry na poziomie komórkowym, jej silnym nawilżeniu poprzez odbudowę warstwy hydro-lipidowej oraz spowolnienie procesów starzenia.

Zapraszamy na zabiegi karboksyterapii. Terapia dwutlenkiem węgla stanowi panaceum na takie problemy jak cellulit, cienie pod oczami, zmarszczki czy blizny. Karboksyterapię poleca się pacjentom, u których występują problemy z wiotkością skóry i wypadaniem włosów. To również metoda modelowania sylwetki oraz likwidowania otyłości miejscowej. Modelujemy sylwetkę również za pomocą ultradźwięków. Przy ich użyciu likwidujemy cellulit i walczymy z uporczywą tkanką tłuszczową.

Do oferty należą peelingi medyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Proponujemy Państwu zabiegi dla skóry dojrzałej, naczynkowej, trądzikowej i innych.

Przeprowadzamy specjalistyczne konsultacje medyczne. Do Państwa dyspozycji są specjaliści dermatologii, ortopedii i dietetyki, psychologii, psychodietetyki, fizjoterapii, seksuologii, fizjoterapii, technik holistycznych oraz kosmetologii.

Kluczowym pojęciem jest dla nas harmonia, dlatego wśród naszych propozycji, tuż obok odmładzania twarzy, modelowania sylwetki czy specjalistycznych konsultacji, znajdą Państwo terapie holistyczne: eliminującą blokady energetyczne shiatsu, przywracającą stan odprężenia energy healting oraz likwidującą ból terapię emocjonalnej wolności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • ALMA HARMONY XL SHR PRO – nowoczesny laser do depilacji laserowej. Wykorzystuje intensywne pulsacyjne źródło światła o długości fali 650 nm.

 • ALMA HARMONY XL IPIXEL – wysokiej klasy laser frakcyjny, znajdujący szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej (w tym usuwanie blizn i rozstępów, resurfacing, peeling).

 • ALMA HARMONY XL DYE VL – platforma do przeprowadzania zabiegów fototerapii.

 • MonaLisa Touch – laser przeznaczony do wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

 • ICOONE – urządzenie do masażu próżniowego. Usuwa cellulit, ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki.

 • Cryolift – urządzenie łączące technologię krioterapii, wysoko skoncentrowanych preparatów odżywczych i luminoterapii.

 • MC1Plus – technologia ultradźwiękowa przeznaczona do redukcji nadmiaru tłuszczu i cellulitu. Przy jej pomocy usuwamy zbędną tkankę tłuszczową z brzucha, boczków i ud, a także z łydek czy ramion.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Interdyscyplinarna opieka – zapewniamy naszym pacjentom opiekę profesjonalnego, wielospecjalistycznego zespołu medycznego.

 • Opracowujemy długofalowe plany terapeutyczne w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjentów. 

 • Dyskrecja i empatia – charakteryzuje nas zrozumienie dla potrzeb i problemów pacjenta. Gwarantujemy Państwu kameralną atmosferę i pełną dyskrecję.

 • Dogodna lokalizacja – klinika mieści się na kameralnym osiedlu Nowe Orłowo, w prestiżowej dzielnicy Gdyni.

 • Mamy bezpłatne parkingi w garażu podziemnym.

 • Dogodne formy płatności – za zabiegi mogą Państwo zapłacić zarówno gotówką, jak i przy użyciu karty. Umożliwiamy również rozłożenie płatności na dogodne raty (MediRaty).

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska