ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Carolina Medical Center została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Carolina Medical Center to dzisiaj jeden z największych i najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedii i medycyny sportowej, rozpoznawany w Europie i na świecie. Placówka została założona w 1998 roku przez dwóch lekarzy – doktora Roberta Śmigielskiego oraz doktora Grzegorza Adamczyka. Jako pierwsza prywatna klinika otrzymała akredytację Ministerstwa Zdrowia, czyli prawo do prowadzenia specjalizacji i staży kierunkowych z ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Prowadzi na szeroką skalę szkolenia i staże dla lekarzy z całego świata. Opieką medyczną obejmuje ludzi w każdym wieku, a szczególnie tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Stosuje najnowocześniejsze metody diagnostyczne i leczenia. Umożliwia pacjentom szybki powrót do pełnej sprawności i realizacji zainteresowań. Jest to szczególnie ważne, gdyż pacjentami są sportowcy wyczynowi, członkowie ekipy olimpijskiej oraz osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie. Ostatnio umawiałam tam kilka wizyt do doktora Tomasza Rawo. Z informacji od tych klientów wynika, że dr Rawo to konkretny ale równocześnie bardzo sympatyczny człowiek. Uważnie bada, zleca badania na miejscu, dokładnie wyjaśnia, doradza, daje cenne wskazówki profilaktyczne, cierpliwie odpowiada na pytania. Lekarz ma uśmiech na twarzy i pacjent czuje pełne zainteresowanie ze strony lekarza. Ciepły ton głosu, pełen profesjonalizm, sprawia, że wizyta jest niezwykle sprawna, miła i skuteczna." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Rafał
5.0
Rafał
Dodano: 6 czerwca 2018
Tytuł:
"Opinia"
Czasami długo trzeba czekać do rejestracji
Atmosfera, uprzejmy personel
Lekarz:
dr Piotr Zaorski
 
Szczegóły 
Izabela
3.0
Izabela
Dodano: 30 maja 2017
Wizyta umówiona na godz 11 opóźniła się o 40 min. Następnie miałam zlecony rtg i wróciłam do lekarza. Zostałam przyjęta dopiero przed 15-tą . Uważam, że logistyka działań w stosunku do pacjenta wymaga udoskonalenia.
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (maj 2017)
Lekarz:
dr Urszula Zdanowicz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska