3,7 / 5   (890 ocen)

Opinie z internetu

Placówka Carolina Medical Center została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 3.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 890 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

3,7

890 ocen
(z 2 źródeł)
4,0 / 5  (2 ocen placówki na Tourmedica.pl)
2,9 / 5  (185 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (705 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Carolina Medical Center to dzisiaj jeden z największych i najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedii i medycyny sportowej, rozpoznawany w Europie i na świecie. Placówka została założona w 1998 roku przez dwóch lekarzy – doktora Roberta Śmigielskiego oraz doktora Grzegorza Adamczyka. Jako pierwsza prywatna klinika otrzymała akredytację Ministerstwa Zdrowia, czyli prawo do prowadzenia specjalizacji i staży kierunkowych z ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Prowadzi na szeroką skalę szkolenia i staże dla lekarzy z całego świata. Opieką medyczną obejmuje ludzi w każdym wieku, a szczególnie tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Stosuje najnowocześniejsze metody diagnostyczne i leczenia. Umożliwia pacjentom szybki powrót do pełnej sprawności i realizacji zainteresowań. Jest to szczególnie ważne, gdyż pacjentami są sportowcy wyczynowi, członkowie ekipy olimpijskiej oraz osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie. Ostatnio umawiałam tam kilka wizyt do doktora Tomasza Rawo. Z informacji od tych klientów wynika, że dr Rawo to konkretny ale równocześnie bardzo sympatyczny człowiek. Uważnie bada, zleca badania na miejscu, dokładnie wyjaśnia, doradza, daje cenne wskazówki profilaktyczne, cierpliwie odpowiada na pytania. Lekarz ma uśmiech na twarzy i pacjent czuje pełne zainteresowanie ze strony lekarza. Ciepły ton głosu, pełen profesjonalizm, sprawia, że wizyta jest niezwykle sprawna, miła i skuteczna."

Agnieszka Z. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Rafał
6 czerwca 2018
5,0

Opinia

5,0 - Rafał
Czasami długo trzeba czekać do rejestracji
Atmosfera, uprzejmy personel
Lekarz:  
dr Piotr Zaorski
 
Szczegóły
Izabela
30 maja 2017
3,0
3,0 - Izabela
Wizyta umówiona na godz 11 opóźniła się o 40 min. Następnie miałam zlecony rtg i wróciłam do lekarza. Zostałam przyjęta dopiero przed 15-tą . Uważam, że logistyka działań w stosunku do pacjenta wymaga udoskonalenia.
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr Urszula Zdanowicz
 
Szczegóły