Cashmire - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire oferuje zabiegi odmładzające oraz poprawiające wygląd skóry twarzy i ciała. Klientom z przesuszoną skórą i oznakami starzenia proponuje się rewitalizujące zabiegi mezoterapii, podczas których podaje się skoncentrowane preparaty odżywcze. Zabiegi ginekologii estetycznej przeznaczone są dla klientek, które borykają się z problemami dotyczącymi strefy intymnej po przebytych porodach naturalnych lub powstającymi w wyniku upływu czasu. Dla nich zarezerwowane są laserowe zabiegi MonaLisa Touch, dzięki którym można przeprowadzić rewitalizację tej okolicy  poprawiając jej estetykę i funkcjonalność. Oprócz tego naszym klientom oferujemy się także pełną paletę zabiegów kosmetologicznych przywracający nawodnienie skóry i zapewniających jej odnowę. Pacjenci z bardziej widocznymi zmarszczkami i utratą objętości mogą korzystać z iniekcji botoksu lub wypełniaczy oraz implantacji nici liftingujących. Pacjentom chcącym pozbyć się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej proponuje się skuteczny zabieg lipolizy iniekcyjnej preparatem Aualyx oraz masaż endermologie. Ponadto osoby z problemami skórnymi mogą skorzystać z konsultacji dermatologicznych. Poszukującym relaksu oferuje się wiele masaży czerpiących skuteczność z dalekowschodnich systemów medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska