ocena 4.4 / 5 (40 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

CDT Medicus to wielospecjalistyczny ośrodek  szpital z zespołem poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych, w którym pacjenci znajdą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Specjaliści naszego Oddziału Alergologii, Geriatrii i Chorób Wewnętrznych przeprowadzają pełną diagnostykę i leczenie różnych rodzajów alergii. Na kompleksowe leczenie w naszym ośrodku mogą liczyć kobiety poszukujące pomocy ginekologa. Przeprowadzamy laparoskopię diagnostyczną i operacyjną w schorzeniach ginekologicznych oraz wykonujemy histerosalpingografię. Zajmujemy się również kosmetoginekologią, w ramach której korygujemy blizny, wykonujemy labioplastykę i plastykę pochwy.

W ramach leczenia operacyjnego w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej przeprowadzamy zabiegi artroskopii stawu kolanowego, skokowego i barkowego z rekonstrukcją. Operujemy ścięgna Achillesa, paluchy koślawe i zespół cieśni kanału nadgarstka. Wykonujemy również zabiegi usunięcia guzków kończyn, palców trzaskających oraz usunięcia wyrośli kostno-chrzęstnych.

Na Oddziale Otolaryngologii wykonujemy zabiegi chirurgiczne metodami małoinwazyjnymi i endoskopowymi. Leczymy dzieci i dorosłych, przeprowadzając szeroką paletę usług chirurgicznych, w tym endoskopową chirurgię zatok przynosowych, a także operacje w obrębie gardła u pacjentów chrapiących oraz z bezdechami śródsennymi. Przeprowadzamy diagnostykę chrapania i bezdechów z kwalifikacja do leczenia zabiegowego lub do leczenia wspomagającego cPAP. Zajmujemy się również korygowaniem defektów estetycznych twarzy.

Na oddziale Flebologii Małoinwazyjnej przeprowadzamy laserowe zabiegi żylaków kończyn dolnych. Chorym z niewydolnością żylną oferujemy precyzyjną diagnostykę z użyciem USG Doppler.

W oddziale Gastroenterologicznym przeprowadzamy endoskopową diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego (gastroskopia i kolonoskopia z zabiegami polipectomii ) również w znieczuleniu ogólnym.

Co leczymy

Nasz ośrodek jest miejscem, w którym pacjenci mogą liczyć na precyzyjną, rzetelną diagnostykę i indywidualnie dobraną terapię. Specjaliści Oddziału Alergologii, Geriatrii i Chorób Wewnętrznych leczą astmę i POCHP, specjalizują się w diagnostyce schorzeń układu oddechowego, krążenia, przewodu pokarmowego oraz układu żylnego. Pomagają pacjentom z alergią na leki, owady błonkoskrzydłe i alergię pokarmową, leczą pokrzywkę i cukrzycę. Leczą także niedrożność nosa i zapalenie zatok, chrapanie i bezdech śródsenny. Chorzy mogą się do nich zgłosić również z problemami geriatrycznymi.

Z kolei nasi ginekolodzy i położnicy zajmują się leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu oraz schorzeń sromu i szyjki macicy. Udzielają pomocy pacjentkom w przypadkach mięśniaków, torbieli przydatków i endometriozy. Przeprowadzają terapię leczenia niepłodności oraz zespołu bólowego miednicy mniejszej.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń stawów barkowych, skokowych i kolanowych, zespołem cieśni nadgarstka oraz wielu innych. chorób.

W ramach zabiegów laryngologicznych leczymy operacyjnie choroby krtani, szyi, nosa i zatok przynosowych. Operujemy również schorzenia dróg łzowych i uszu. Pomagamy pacjentom zmagającym się z chrapaniem i bezdechem śródsennym oraz z chorobami gardła i jamy ustnej.

Zajmujemy się też leczeniem żylaków kończyn dolnych, stosując przy tym małoinwazyjne techniki zabiegowe.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również diagnostyka i leczenie endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia, polipectomia).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Diagnostyka i badania

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik CDT MEDICUS jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska