poniedziałek
7:00 - 18:00
wtorek
7:00 - 18:00
środa
7:00 - 18:00
czwartek
7:00 - 18:00
piątek
7:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Wygląd zewnętrzny CenterMed Gabinet konsultacyjny CenterMed Recepcja, poczekalnia CenterMed Gabinet konsultacyjny CenterMed Klinika CenterMed

Informacje ogólne o CenterMed

CenterMed to wielospecjalistyczna placówka powstała w 2013 roku w Kielcach. Jest częścią grupy CenterMed, sieci jednostek medycznych rozlokowanych w całej Polsce, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Zaufało nam już ponad 100 tysięcy zadeklarowanych pacjentów. Placówka w Kielcach powstała w celu zapewnienia pacjentom z tego regionu dostępu do świadczeń profilaktycznych i zdrowotnych na wysokim poziomie. Korzystamy z możliwości, jakie stwarza rozwój medycyny i technologii, sukcesywnie wprowadzając do oferty innowacyjne rozwiązania. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie, stawiając na budowanie przyjaznych i długotrwałych relacji.

Świadczymy usługi z zakresu telemedycyny – mobilne badania serca. Oferta skierowana jest do pacjentów kardiologicznych oraz ich rodzin. Chory otrzymuje swój aparat do nieinwazyjnej diagnostyki holterowskiej, który na bieżąco analizuje i przesyła do lekarza prowadzącego wyniki badania. Usługa umożliwia dokładne badanie rytmu serca bez konieczności wychodzenia z domu.

Przeprowadzamy rehabilitację i usługi w ramach fizjoterapii, zarówno w przychodni, jak i w warunkach domowych. Oferujemy rehabilitację domową osobom ze schorzeniami takimi jak choroba Parkinsona, rdzeniowy zanik mięśni, miopatie, procesy demielinizacyjne i inne. Zajmujemy się pacjentami z ogniskowymi uszkodzeniami mózgu, ciężkimi uszkodzeniami centralnego i obwodowego układu nerwowego oraz uszkodzeniami rdzenia kręgowego. Nasza oferta jest skierowana do pacjentów z chorobami zwyrodnieniowymi stawów (w tym po endoprotezoplastyce), reumatoidalnym zapaleniem stawów, urazami kończyn dolnych i innymi schorzeniami.

W ramach programu profilaktyki chorób odtytoniowych wykonujemy badania lekarskie i diagnostyczne, udzielamy porad antytoniowych, planujemy terapię odwykową oraz ją przeprowadzamy.

W poradni psychologicznej prowadzone są terapie indywidualne oraz rodzinne. Zajmujemy się leczeniem depresji, zaburzeń nastroju i emocji. Doświadczony psycholog pracuje z pacjentami w trudnym momencie życia, borykającymi się ze stratą, żałobą, stresem i frustracją.

Do oferty należą świadczenia z zakresu medycyny sportowej, w tym koordynacja kolejnych badań niezbędnych do uzyskania orzeczenia oraz samo wydanie orzeczenia. Ponadto zapewniamy pacjentom opiekę profilaktyczną i leczenie schorzeń typowych dla uprawniania danej dyscypliny sportu.

Zakres naszych usług obejmuje medycynę pracy. Nasza oferta jest skierowana do klientów instytucyjnych, a składa się z badań wstępnych, okresowych i kontrolnych. Wykonujemy badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, badania EKG oraz audiometrię i spirometrię, jak również badania kierowców.

Zapraszamy do poradni alergologii i pulmonologii. W ramach działalności poradni wykonywane są badania diagnostyczne alergii pyłkowej i pokarmowej. Ponadto oferujemy diagnostykę i leczenie astmy oskrzelowej, zapaleń płuc i oskrzeli, mukowiscydozy i zaburzeń odporności. Wykonujemy badanie czynnościowe płuc. Proponujemy pacjentom również odczulanie.

poradni ginekologicznej przeprowadzamy kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób narządu rodnego. Zajmujemy się także prowadzeniem ciąży.

Świadczymy usługi z zakresu okulistyki. Do oferty należą diagnostyka, leczenie oraz profilaktyka chorób aparatu wzroku.

W zakres usług CenterMed wchodzą usługi kardiologii, endokrynologii i ortopedii. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną oraz wsparcie takich specjalistów jak logopeda, położna, pielęgniarka czy seksuolog.

W naszej placówce funkcjonuje ponad 20 poradni specjalistycznych, znajduje się w niej ponadto pracownia USG. Opieramy się na nowoczesnej diagnostyce obrazowej, wykonujemy badania USG internistyczne, ginekologiczne, ortopedyczne i wiele innych. Do oferty należą także badania laboratoryjne.

Proponujemy Państwu profilaktykę grypy. Zapraszamy na szczepienia osoby, które pragną ochronić się przed grypą oraz jej następstwami.

Zachęcamy do skorzystania z usług przychodni.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, który pozwala na postawienie trafnej i szybkiej diagnozy. Wierzymy, że jest ona integralną częścią udanego procesu terapeutycznego, dlatego przywiązujemy do niej tak dużą wagę. Do dyspozycji pacjentów są urządzenia do nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej online – PocketECG. To jedyny na świecie aparat przeznaczony do nieograniczonej czasowo zdalnej diagnostyki holterowskiej.

Ponadto nasza placówka dysponuje wysokiej klasy aparatem USG, znajdującym szerokie zastosowanie diagnostyczne.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Usługi telemedyczne – do oferty należą nowoczesne usługi telemedyczne oraz badania online.

  • Świadczenia w domu pacjenta – przeprowadzamy rehabilitację w warunkach domowych.

  • Dogodne formy płatności – pacjenci mogą uiścić płatność za konsultacje i zabiegi zarówno gotówką, jak i przy użyciu karty.

  • Dogodne godziny otwarcia – czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00.

Osiągnięcia i certyfikaty CenterMed

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług oferowanych przez grupę CenterMed jest Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Ponadto otrzymaliśmy wiele nagród: tytuły Pracodawcy Zasłużonego dla Rozwoju Zdrowia Publicznego 2012, Diamentu Forbesa 2012 i 2016 czy Geparda Biznesu 2016.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.