Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Chirurgii Oka "DALTA" Zabieg, operacja Centrum Chirurgii Oka "DALTA" Zabieg, operacja Centrum Chirurgii Oka "DALTA" Klinika Centrum Chirurgii Oka "DALTA"

Informacje ogólne o Centrum Chirurgii Oka "DALTA"

Centrum Chirurgii Oka Dalta to nowoczesna placówka medyczna wyspecjalizowana w operacyjnym leczeniu zaćmy. Korzystamy z innowacyjnych metod i nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do wykonywanego zawodu jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom wysokiej jakości usługi, oparte na aktualnym stanie wiedzy medycyny. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą, która sukcesywnie poszerza wiedzę i umiejętności.

Zaćmę usuwamy za pomocą ultradźwięków lub torsyjnych oscylacji ultradźwiękowych. Druga metoda została opatentowana i zastosowana przez Alcon – firmę, której sprzęt stanowi podstawę wyposażenia naszej placówki. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technik leczenia zaćmy jesteśmy w stanie uzyskać satysfakcjonujące efekty przy skróceniu czasu procedury i zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa. 

Na zabieg warto umówić się jak najszybciej. W przeszłości uważano, że operację należy przeprowadzić dopiero wówczas, gdy dojdzie do znacznego pogorszenia wzroku, jednak dziś wiadomo, iż zabieg można wykonać w każdym stadium choroby. To prosta procedura, która polega na rozbiciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu sztucznej. Pacjent po leczeniu może wykonywać codzienne czynności, jedyne ograniczenie polega na rezygnacji z ćwiczeń fizycznych i dźwigania ciężkich przedmiotów.

Przed leczeniem przeprowadzana jest kwalifikacja do zabiegu. Pacjenci konsultowani są przez wysokiej klasy specjalistów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 wyposażyliśmy placówkę w nowatorski sprzęt marki Alcon. CENTURION® to jedyny aparat do usuwania zaćmy łączący w sobie dwie technologie: klasyczne ultradźwięki oraz torsyjne oscylacje ultradźwiękowe – innowacyjną metodę zastosowaną przez firmę Alcon. Urządzenie działa w sposób intuicyjny, dzięki czemu lekarz wykonujący zabieg może skoncentrować się na procedurze, a nie na obsługiwaniu aparatu.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wykwalifikowana kadra medyczna – zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych operatorów.

  • System najnowszej generacji – wykorzystujemy nowoczesny sprzęt zabiegowy.

  • Serdeczna atmosfera – w Centrum panuje miła i przyjazna atmosfera.