poniedziałek
9:00 - 15:00
wtorek
9:00 - 15:00
środa
9:00 - 15:00
czwartek
9:00 - 15:00
piątek
9:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu zaćmy. Zajmujemy się operacyjnym leczeniem tej choroby, stosując nowatorskie metody zabiegowe. Procedurę wykonujemy przez niewielkie cięcie (zaledwie 2,2 mm). 

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Okulistyka

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Chirurgii Oka "DALTA" jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska