4,2 / 5  - 78 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak w Warszawie, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

Nasza klinika specjalizuje się w operacjach plastycznych i zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej. Wykonujemy lifting twarzy i szyi, korygujemy opadające brwi przy pomocy liftingu czoła i brwi, a także przeprowadzamy plastykę powiek. W naszej ofercie znajduje się również operacja plastyczna piersi – w zależności od potrzeb i wymagań pacjentek wykonujemy zabieg pomniejszenia i podniesienia gruczołów piersiowych oraz powiększenie ich przy zastosowaniu silikonowych implantów. Przy zabiegach powiększania piersi używamy też przeszczepów tłuszczu własnego pacjenta. Wykorzystujemy go również do usuwania cieni pod oczami i odmładzania twarzy – przy jego pomocy wypełniamy policzki, spłycamy fałdy i blizny, zaokrąglamy szczękę i uwypuklamy czoło. Pacjentom pragnącym odmłodzić i uelastycznić skórę oferujemy specjalny program biostymulacji komórek skóry (Regeneris) oparty na osoczu bogatopłytkowym pozyskanym z krwi pacjenta. To biokompatybilny produkt zawierający komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. i w efekcie przyczyniają się do poprawy jej wyglądu.

Pomagamy wysmuklić sylwetkę przy użyciu urządzeń do liposukcji, w razie potrzeby wykonujemy też plastykę brzucha. Spłycamy zmarszczki poziome czoła i „kurze łapki" wokół oczu poprzez iniekcje Botoksu. Zajmujemy się także powiększaniem objętości ust przy użyciu preparatu Sculptra i wypełniaczy kwasu hialuronowego (m.in. Teosyal), tłuszczu własnego i syntetycznych materiałów. Przy modelowaniu ust stosujemy także zabieg chirurgiczny oraz preparat Aquamid, który umożliwia powiększenie objętości warg na stałe. Wprowadziliśmy do naszej oferty jedną z najnowszych, nieinwazyjnych metod odmładzania – hydrabrazję skóry twarzy (mikrodermabrazję wodną). Przy jej pomocy nawilżamy i odżywiamy skórę pacjentów, spłycamy zmarszczki i oczyszczamy twarz pod klasycznym podciśnieniem. Dodatkowo w ofercie kliniki znajduje się powiększanie i modelowanie pośladków przy pomocy preparatu Macrolane lub tłuszczu własnego pacjenta. Odwiedzającym nas osobom oferujemy także peelingi oraz przedłużanie rzęs.

Co leczymy

W Klinice Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak pacjenci mogą skorygować niedoskonałości wyglądu takie jak odstające uszy czy garbek nosa. Operacyjnie poprawimy nieprawidłowy kształt nosa, a także zmniejszymy bądź skrócimy jego czubek. W razie potrzeby możemy chirurgicznie zmienić kąt między górną wargą a nosem. W naszej klinice uzyskają pomoc pacjenci z wrodzonym cofnięciem brody, zakłócającym harmonię rysów twarzy. Przeprowadzamy zabieg powiększenia brody poprzez wszczepienie specjalnego implantu pomiędzy kość a tkanki miękkie brody. Silikonowy implant lub tłuszcz własny pacjenta może być wykorzystany również do wypełnienia policzków.

Wykonujemy także mezoterapię przy użyciu koktajli substancji leczniczych u pacjentów chcących zregenerować bardzo zniszczoną skórę. Przeprowadzamy takie zabiegi w obrębie całego ciała – w tym na łokciach, kolanach i szyi. Wykonujemy również operacje cieśni nadgarstka przy zastosowaniu małoinwazyjnej techniki endoskopowej, pozwalającej na szybkie zagojenie rany. W naszych gabinetach znajdą Państwo także Liquid Smile – preparat do wybielania zębów metodą domową.