4,6 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Dermatologiczne FEBUMED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

Nasze centrum specjalizuje się w dermatologii. Zajmujemy się przede wszystkim leczeniem przewlekłych chorób dermatologicznych, do których należą łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy egzema. Stosujemy nowoczesne techniki, takie jak fototerapia czy leczenie biologiczne. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę dermatologiczną, obejmującą badania dermatoskopowe, histopatologiczne, testy alergiczne, testy genetyczne i wiele innych.

Zapewniamy pacjentom opiekę psychologiczną i dietetyczną, niezbędną w procesie terapeutycznym. Pomagamy uporać się z przykrymi skutkami psychologicznymi chorób skóry, a poprzez przygotowanie indywidualnych diet żywieniowych wspieramy proces terapeutyczny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.