Centrum Dermatologiczne FebuMed - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Nasze centrum specjalizuje się w dermatologii. Zajmujemy się przede wszystkim leczeniem przewlekłych chorób dermatologicznych, do których należą łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy egzema. Stosujemy nowoczesne techniki, takie jak fototerapia czy leczenie biologiczne. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę dermatologiczną, obejmującą badania dermatoskopowe, histopatologiczne, testy alergiczne, testy genetyczne i wiele innych.

Zapewniamy pacjentom opiekę psychologiczną i dietetyczną, niezbędną w procesie terapeutycznym. Pomagamy uporać się z przykrymi skutkami psychologicznymi chorób skóry, a poprzez przygotowanie indywidualnych diet żywieniowych wspieramy proces terapeutyczny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Dermatologiczne FebuMed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska