OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Filia w Siedlcach - cennik

4,3 / 5  - 58 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Filia w Siedlcach jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Filia w Siedlcach

W ofercie naszego centrum znajduje się pełen wachlarz usług okulistycznych. Proponujemy Państwu dokładną i kompleksową diagnostykę, leczenie zachowawcze i zabiegi chirurgiczne.

W ramach badań diagnostycznych przeprowadzamy m. in. komputerowe badanie wzroku, optyczną koherentną tomografię siatkówki (OCT) i badanie w lampie szczelinowej, a także topografię rogówki oraz ultrasonografię A+B i pachymetrię.

Leczymy wady wzroku, dobierając indywidualnie dla każdego pacjenta okulary i soczewki kontaktowe. Posiadamy doświadczenie w stosowaniu techniki ortokorekcji wady wzroku, będącej doskonałym sposobem na wyrównanie krótkowzroczności i astygmatyzm (soczewki kontaktowe twarde zakładane tylko na noc).

Pomagamy pacjentom z zaćmą (fakoemulsyfikacja), zezem oraz jaskrą. Leczymy stożek rogówki innowacyjną metodą naświetlania ultrafioletem (crosslinking) oraz stosując technikę wszczepienia pierścieni śródrogówkowych INTAX.  W leczeniu AMD wykonujemy iniekcje wewnątrzgałkowe preparatem Lucentis i Eylea, natomiast aby wyleczyć schorzenia narządu łzowego korzystamy z nowoczesnej, minimalnie inwazyjnej metody mikroendoskopowej. Specjalizujemy się również w protetyce i epiprotetyce oka, a ponadto przeprowadzamy cały szereg zabiegów chirurgicznych (u osób dorosłych niewymagających znieczulenia ogólnego).