OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Filia w Siedlcach - cennik

ocena 3.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 15:00
wtorek
9:00 - 15:00
środa
9:00 - 15:00
czwartek
9:00 - 15:00
piątek
9:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W ofercie naszego centrum znajduje się pełen wachlarz usług okulistycznych. Proponujemy Państwu dokładną i kompleksową diagnostykę, leczenie zachowawcze i zabiegi chirurgiczne.

W ramach badań diagnostycznych przeprowadzamy m. in. komputerowe badanie wzroku, optyczną koherentną tomografię siatkówki (OCT) i badanie w lampie szczelinowej, a także topografię rogówki oraz ultrasonografię A+B i pachymetrię.

Leczymy wady wzroku, dobierając indywidualnie dla każdego pacjenta okulary i soczewki kontaktowe. Posiadamy doświadczenie w stosowaniu techniki ortokorekcji wady wzroku, będącej doskonałym sposobem na wyrównanie krótkowzroczności i astygmatyzm (soczewki kontaktowe twarde zakładane tylko na noc).

Pomagamy pacjentom z zaćmą (fakoemulsyfikacja), zezem oraz jaskrą. Leczymy stożek rogówki innowacyjną metodą naświetlania ultrafioletem (crosslinking) oraz stosując technikę wszczepienia pierścieni śródrogówkowych INTAX.  W leczeniu AMD wykonujemy iniekcje wewnątrzgałkowe preparatem Lucentis i Eylea, natomiast aby wyleczyć schorzenia narządu łzowego korzystamy z nowoczesnej, minimalnie inwazyjnej metody mikroendoskopowej. Specjalizujemy się również w protetyce i epiprotetyce oka, a ponadto przeprowadzamy cały szereg zabiegów chirurgicznych (u osób dorosłych niewymagających znieczulenia ogólnego).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Filia w Siedlcach jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska