ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:30 - 18:30
wtorek
8:30 - 18:30
środa
8:30 - 18:30
czwartek
8:30 - 18:30
piątek
8:30 - 18:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Pacjenci Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej mogą liczyć na nowoczesną, precyzyjną diagnostykę. Przeprowadzamy dokładne badania, wykorzystując przy tym kamerę termograficzną (m.in. do oceny drożności przetok tętniczo-żylnych u pacjentów poddanych dializie), aparaty ultrasonograficzne (do USG, w tym USG Doppler tętnic i żył), mammograf, lasery oraz szereg innych urządzeń.

Nasz ośrodek specjalizuje się w leczeniu z wykorzystaniem laseroterapii. Nowoczesne systemy laserowe stosujemy w terapii schorzeń ginekologicznych, dermatologicznych i stomatologicznych, a także przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, w tym do laserowej depilacji zbędnego owłosienia.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.