Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:30
wtorek
9:00 - 19:30
środa
9:00 - 19:30
czwartek
9:00 - 19:30
piątek
9:00 - 19:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza klinika specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu flebologii. Oferujemy pacjentom skleroterapię kompresyjną z użyciem płynnych farmaceutyków, a także echoskleroterapię, czyli zabieg z użyciem dwutlenku węgla przeprowadzany pod kontrolą USG. W bardziej zaawansowanych stopniach rozwoju niewydolności żylnej wykonujemy zabiegi chirurgiczne. Przy usuwaniu głównych pni stosujemy tzw. stripping z wgłobieniem (technikę Van der Strichta), ograniczając zabieg do 1/3 łydki (limited stripping). Pozostałe żylaki usuwamy poprzez miniflebectomię Müllera. Zajmujemy się również bandażowaniem – nasza klinika jest polskim przedstawicielem firmy BSN-medical i posiada w swojej ofercie niezbędne materiały do bandażowania.

Zmiany naczyniowe usuwamy przy wykorzystaniu systemu laserowego VBeam. Przy jego pomocy usuwamy blizny, rozstępy i inne zmiany skórne. Likwidujemy pajączki żylne i zamykamy naczynka. Przeprowadzamy również fotoodmładzanie.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także manualny drenaż limfatyczny, wchodzący w skład Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (Complex Decongestive Physiotherapy, CDP). W naszym centrum przeprowadzają go wyspecjalizowani terapeuci. Wykonujemy też pedicure leczniczy, zalecany szczególnie pacjentom dotkniętym problemem owrzodzeń podudzi.

Oferujemy nieinwazyjną terapię leczenia hemoroidów – gumkowanie, czyli terapię metodą Barrona. Procedurę poprzedza badanie anoskopowe lub rektoskopowe w trakcie wizyty diagnostycznej.

Co leczymy

W naszym Centrum zajmujemy się specjalistycznym leczeniem niewydolności żylnej i limfatycznej. Udzielamy pomocy medycznej pacjentom borykającym się z problemem żylaków oraz poszerzonych żył. Leczymy również owrzodzenia i zakrzepicę. Można się do nas zwrócić o pomoc w przypadku zapalenia żył powierzchniowych, a także obrzęku lipidowego i limfatycznego. Zajmujemy się małoinwazyjnym leczeniem pajączków.

W zakresie świadczonych przez nas usług medycznych mieści się także leczenie guzków krwawniczych (hemoroidów).

Udzielamy pomocy osobom cierpiącym z powodu trądziku różowatego. Usuwamy brodawki, przebarwienia i piegi, zajmujemy się likwidowaniem rozstępów i zmarszczek. Leczymy łuszczycę i umożliwiamy pacjentom pozbycie się pajączków na rękach, nogach, twarzy i dekolcie. W zakres wykonywanych przez nas procedur wchodzi usuwanie blizn.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska