Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
-

Do oferty należą zabiegi o charakterze estetycznym. Uzyskujemy rezultaty w postaci nie tylko młodej, promiennej skóry i smukłej sylwetki. Tego, co najważniejsze, nie widać gołym okiem. Nasi pacjenci opuszczają Klinikę zrelaksowani, w lepszym humorze, bo znów mogą uwierzyć w siebie i pozbyć się kompleksów.

Oferta Kliniki jest kombinacją zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii. Korzystamy z wysokiej jakości preparatów oraz nowoczesnych laserów i sprzętu hi-tech.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zabiegów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska