Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej LaFuente - cennik

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Leczenie zaburzeń odżywiania

Masaże

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej LaFuente jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej LaFuente

Specjalizujemy się w profilaktyce i medycynie przeciwstarzeniowej, w związku z czym oferujemy kompleksowe usługi mające na celu poprawić stan Państwa zdrowia, samopoczucie oraz wygląd. Nasi specjaliści przeprowadzają konsultacje oraz niezbędne badania diagnostyczne, które pozwalają dobrać odpowiedni proces terapeutyczny.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym zabiegi laserowe w postaci zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych, fotoodmładzania oraz terapii wyszczuplająco-ujędrniającej. Wykonujemy także zabiegi upiększające na twarz i ciało, takie jak depilacja woskiem, peeling oraz leczenie przebarwień.

Nasz dietetyk układa dietę oraz listę zakupów dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta. Wykonujemy niezbędne badania (w zależności od potrzeb: USG, EKG, badania laboratoryjne itp.), podstawowe pomiary oraz określamy biologiczny wiek pacjenta. Uczymy go także jakie działania podjąć w warunkach domowych, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym wyglądem.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.