Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej LaFuente - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w profilaktyce i medycynie przeciwstarzeniowej, w związku z czym oferujemy kompleksowe usługi mające na celu poprawić stan Państwa zdrowia, samopoczucie oraz wygląd. Nasi specjaliści przeprowadzają konsultacje oraz niezbędne badania diagnostyczne, które pozwalają dobrać odpowiedni proces terapeutyczny.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym zabiegi laserowe w postaci zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych, fotoodmładzania oraz terapii wyszczuplająco-ujędrniającej. Wykonujemy także zabiegi upiększające na twarz i ciało, takie jak depilacja woskiem, peeling oraz leczenie przebarwień.

Nasz dietetyk układa dietę oraz listę zakupów dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta. Wykonujemy niezbędne badania (w zależności od potrzeb: USG, EKG, badania laboratoryjne itp.), podstawowe pomiary oraz określamy biologiczny wiek pacjenta. Uczymy go także jakie działania podjąć w warunkach domowych, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym wyglądem.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Leczenie zaburzeń odżywiania

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej LaFuente jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska