Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Wąwozowa) - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w  medycynie estetycznej oraz kosmetyce profesjonalnej.

Przygotowaliśmy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej. Usuwamy przebarwienia, redukujemy zmarszczki toksyną botulinową i wypełniaczami, a także osoczem bogatopłytkowym. Posiadamy duże doświadczenie w modelowaniu i zabiegach wolumetrycznych twarzy. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi skierowane do osób z nadpotliwością, problemem łysienia (mezoterapia skóry głowy) oraz miejscową otyłością (lipoliza). W nieinwazyjny sposób likwidujemy nagromadzoną tkankę tłuszczową, przeprowadzając w tym celu wielowymiarowy masaż skóry systemem ICOONE. W modelowaniu sylwetki i redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej wykorzystujemy też urządzenie Ultracountour, umożliwiające selektywną destrukcję komórek tłuszczowych za pomocą zogniskowanych fal ultradźwiękowych.

W naszej ofercie znajduje się szereg zabiegów z zakresu laseroterapii. Skutecznie i trwale usuwamy zbędne owłosienie z zastosowaniem inteligentnego systemu laserowego Palomar Vectus oraz lasera Nd:Yag Cutera. Poprawiamy owal twarzy, wygładzamy zmarszczki i usuwamy blizny potrądzikowe oraz przebarwienia. Nasza oferta obejmuje również laserowe zamykanie naczynek, usuwanie zmian barwnikowych oraz usuwanie znamion skórnych laserem CO2.

Wśród proponowanych przez nas usług w obrębie kosmetyki profesjonalnej znajdują się dobrane indywidualnie do potrzeb Pacjenta peelingi medyczne, mikrodermabrazja oraz nowoczesne zabiegi złuszczająco-dotleniające Geneo. Stosując tylko sprawdzone kosmoceutyki, zapewniamy skuteczną pielęgnację każdego typu skóry, a dla pełnego relaksu stosujemy masaże, m.in. aromaterapeutyczny, klasyczny lub modelujący. Wykonujemy również manicure hybrydowy oraz przedłużanie rzęs metodą Nouveau Lashes.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Wąwozowa) jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska