Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) - lekarze

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Elite - Centrum Laseroterapii

Kadrę medyczną Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjaliści z różnych dziedzin medycyny, którzy na swoim koncie mają tysiące przeprowadzonych zabiegów. W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów oraz pełną satysfakcję Pacjentów pracujący w Elite lekarze systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nową wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych z różnych dziedzin medycyny, organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W trakcie szkoleń i sympozjów naukowych nasi lekarze zapoznają się z innowacyjnymi produktami i nowoczesnymi technikami zabiegowymi, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zapewnić zabiegi na najwyższym światowym poziomie, przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Pracujący w naszym Centrum lekarze są też członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej oraz European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska