Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) opinie

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite jest nowoczesną warszawską kliniką zajmującą się poprawą urody i wyglądu. Placówka przyjmuje pacjentów od 1999 roku, a jej specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej. Można tu również wymodelować sylwetkę za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz poddać się zabiegom laserowym na ciało. Trudno tutaj nie pochwalić całego zespołu biorącego udział w zabiegu. Estetyczne wnętrza i stylowa aranżacja dopełniają obrazu tej nowoczesnej stołecznej placówki." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Kate B.
4.0
Kate B.
Dodano: 21 grudnia 2017
Tytuł:
"Doskonale wykonany zabieg liposukcji strumieniem wodnym"
Znajomość wszelkich zabiegów, dobre doradztwo w przypadku wątpliwości. Troskliwa opieka pooperacyjna, zrozumienie pacjenta, elastyczność w poszukiwaniu dogodnego terminu na zabieg. Czysto i stylowo.
Zabieg:
Liposukcja Body Jet - brzuch (grudzień 2017)
Lekarz:
lek. Marek Murawski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska