4,8 / 5   (582 oceny)

Opinie z internetu

Placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 582 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,8

582 ocen
(z 3 źródeł)
4,0 / 5  (2 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,6 / 5  (49 ocen placówki na Google.pl)
4,7 / 5  (30 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (503 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite jest nowoczesną warszawską kliniką zajmującą się poprawą urody i wyglądu. Placówka przyjmuje pacjentów od 1999 roku, a jej specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej. Można tu również wymodelować sylwetkę za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz poddać się zabiegom laserowym na ciało. Trudno tutaj nie pochwalić całego zespołu biorącego udział w zabiegu. Estetyczne wnętrza i stylowa aranżacja dopełniają obrazu tej nowoczesnej stołecznej placówki."

Paulina J. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Kate B.
21 grudnia 2017
4,0

Doskonale wykonany zabieg liposukcji strumieniem wodnym

4,0 - Kate B.
Znajomość wszelkich zabiegów, dobre doradztwo w przypadku wątpliwości. Troskliwa opieka pooperacyjna, zrozumienie pacjenta, elastyczność w poszukiwaniu dogodnego terminu na zabieg. Czysto i stylowo.
Zabieg:  
Liposukcja Body Jet - brzuch (grudzień 2017)
Lekarz:  
lek. Marek Murawski
 
Szczegóły
Agnieszka L
15 stycznia 2020
4,0

Operacja powiek.

4,0 - Agnieszka L
Podejście do pacjenta bardzo miła atmosfera przebieg operacji szybko i bez żadnych komplikacji.jestem bardzo zadowolona. Jak najbardziej polecam
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (grudzień 2019)
Lekarz:  
lek. Marek Murawski
 
Szczegóły