5,0 / 5  - 12 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Laserowe jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Laserowe

Centrum Laserowe w Poznaniu oferuje Państwu leczenie chorób oczu, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i proktologii, a także endokrynologii z zastosowaniem zarówno metod klasycznych, jak i laseroterapii.

Wykonujemy laserową korektę wad refrakcyjnych wzroku, która przynosi trwałe efekty w leczeniu krótko- i dalekowzroczności, astygmatyzmu oraz wad wzroku pojawiających się z wiekiem. Jest to metoda nieinwazyjna, bezbolesna i gwarantująca szybki powrót do zwykłej aktywności życiowej.

Posiadamy szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki za pomocą laseroterapii oraz toksyny botulinowej. Leczymy nadpotliwość. Światło lasera wykorzystujemy także do usuwania lub zmniejszania blizn. Za pomocą lasera naczyniowego usuwamy pęknięte naczynka na skórze twarzy, kończynach i innych częściach ciała. Przeprowadzamy również skleroterapię żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy badanie dermatoskopowe zmian skórnych. Usuwamy je zarówno metodą wykorzystującą klasyczne narzędzia chirurgiczne, jak i z użyciem lasera. Za pomocą lasera frakcyjnego CO2 ujędrniamy i niwelujemy efekty starzenia się skóry w procedurze resurfacingu skóry. Resurfacing zalecany jest także osobom borykającym się z trądzikiem. Proponujemy Państwu modelowanie wolumetryczne skóry twarzy, w tym korektę ust i nosa oraz innych fragmentów ciała wymagających wypełnienia i ujędrnienia.

Poza drobnymi zabiegami chirurgicznymi, takimi jak leczenie zanokcicy czy wrastających paznokci, kwalifikujemy pacjentów do operacji przepuklin, żylaków, tarczycy i innych.

Zajmujemy się leczeniem chorób odbytu i odbytnicy metodą chirurgiczną i laserową. Usuwamy m.in. kłykciny kończyste, brodawki, leczymy szczelinę odbytu. Wykonujemy zaawansowaną diagnostykę, w tym anoskopię i rektosigmoidoskopię.

Pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi i chorobami tarczycy zapraszamy do skorzystania z konsultacji endokrynologicznych. Nasi lekarze wykonują diagnostykę USG oraz, w razie konieczności, biopsję cienkoigłową celowaną.