poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Certyfikaty, dyplomy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Informacje ogólne o Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Stworzone i prowadzone przez dr Marcina Wilczyńskiego oraz mgr Adriannę Wilczyńską Centrum Medycyny Estetycznej i naczyniowej to wyjątkowe miejsce, w którym pomoc znajdą pacjenci borykający się z problemami flebologicznymi oraz osoby, które chcą zatrzymać młodość i piękno jak najdłużej. 

Jesteśmy nowocześnie wyposażoną placówką medyczną, w której pomoc znajdą osoby chcące w sposób skuteczny, ale bezinwazyjny pozbyć się niedoskonałości urody, podjąć walkę z upływającym czasem oraz rozwiązać problemy naczyniowe. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów, wśród których znajduje się np. modelowanie ust kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna a także usuwanie blizn, rozstępów i leczenie grzybicy paznokci. Stosowane przez nas laserowe odmładzanie twarzy laserem Er:YAG SP Dynamis zostało ogłoszone jednym z najlepszych zabiegów medycyny estetycznej w 2013 roku przez czasopismo Cosmopolitan.

Specjalizujemy się szczególne w diagnozie i leczeniu chorób naczyniowych. Pracujący u nas lekarze pomogą pozbyć się żylaków kończyn dolnych bądź zamknąć nieestetyczne naczynka.

W naszej klinice wykonujemy także –  wciąż rzadkie na polskim rynku –  zabiegi laserowe z ginekologii estetycznej, takie jak obkurczanie pochwy Intimalase, leczenie nietrzymania moczu czy wybielanie odbytu.

Nasza klinika znajduje się w Świnoujściu, jednym z najczęściej odwiedzanych nadmorskich kurortów w kraju. Bliskość morza, plaży oraz liczne atrakcje turystyczne sprawiają, iż wizyta w naszym gabinecie może być doskonałą okazją do wypoczynku oraz poznania miasta. Klinika dr Wilczyńskiego funkcjonuje już na zielonogórskim rynku medycznym, jednak wciąż rosnące zapotrzebowanie na zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i naczyniowej było impulsem do stworzenia kolejnego gabinetu, właśnie w Świnoujściu.

Z myślą o naszych pacjentach stworzyliśmy liczne oferty promocyjne na zabiegi. Dzięki temu można pozbyć się problemów natury estetycznej jeszcze taniej!

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej klinice używamy jedynie najwyższej klasy urządzeń, które są gwarancją doskonałego efektu i bezpiecznych zabiegów. Obecnie posiadamy m.in.:

  • Technologia TriLipo RF Maximus – urządzenie oparte na trzybiegunowej technologii fal radiowych o częstotliwości od 3 Hz do 3 THz. Podwyższona temperatura stymuluje obkurczenie włókien  kolagenowych, czego efektem jest znaczne zwiększenie napięcia skóry oraz likwidacja tłuszczu. Dzięki głowicy TriLipo DMA można stosować urządzenie także do zabiegów na twarz, otrzymując efekt liftingu.
  • Laser Er:YAG SP Dynamis – system laserowy zapewniający szerokie spektrum zabiegów oraz łączący w  sobie dwie metody – ablacyjnego fotoodmładzania oraz frakcjonowania. Dzięki temu zabieg jest dokładny, bezinwazyjny i bezbolesny.
  • Laser Nd:YAG Fotona – wielofunkcyjny system laserowy pozwalający na przeprowadzanie bezinwazyjnych, bezpiecznych i szybkich zabiegów. Dzięki zaawansowanej technologii umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry bez uszkadzania jej.
  • EVLT – małoinwazyjna metoda leczenia żylaków kończyn dolnych, za pomocą lasera endoluminalnego. Zabieg z jego użyciem wykonuje się w  znieczuleniu miejscowym, przez co nie wymaga kłopotliwej rekonwalescencji oraz hospitalizacji.
  • Laserowy skaner zabiegowy – dzięki niemu można  szybko i dokładnie wykonywać zabiegi na dużej powierzchni ciała.
  • I-lipo – sprzęt pozwalający na frakcyjną redukcję tkanki tłuszczowej. Znacznie zmniejsza objętość komórek tłuszczowych,  dzięki czemu efektywnie modeluje sylwetkę. Dzięki I-lipo możliwe jest dowolne modelowanie sylwetki.
  • Zaffiro – urządzenie do termoliftingu, które przywraca skórze jędrność i napięcie dzięki promieniowaniu podczerwonemu.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Naszym największym osiągnięciem jest wciąż powiększające się grono zadowolonych pacjentów. Dowodem naszego profesjonalizmu są liczne nagrody i wyróżnienia. W 2013 roku wykonywane przez nas zabiegi laserowego odmładzanie twarzy laserem Er:YAG SP Dynamis oraz laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu otrzymały tytuł Prix de Beaute za najlepsze zabiegi medycyny estetycznej.

Wieloma sukcesami na polu zawodowym może się poszczycić również doktor Marcin Wilczyński, który doświadczenie nabywał w trakcie pracy w prestiżowych ośrodkach w kraju, w tym w  ECLEST (Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych). Jako jeden z pierwszych w kraju specjalistów wprowadził do swojej kliniki EVLT – nowoczesną metodę walki z żylakami, która pomogła wielu pacjentom pozbyć się bólu i dyskomfortu.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska