Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - cennik

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

W naszym Centrum specjalizujemy się w zabiegach z dziedziny medycyny i ginekologii estetycznej oraz medycyny naczyniowej. Oferujemy szeroki zakres usług mających na celu poprawę wyglądu twarzy, wyszczuplenie i ujędrnienie sylwetki oraz pozbycie się bolesnych i nieprzyjemnych dolegliwości naczyniowych. Przeprowadzamy diagnostykę oraz leczenie niewydolności żylnych za pomocą seroterapii, miniflebektomii oraz metodą EVLT – przy użyciu najnowocześniejszego lasera endoluminalnego.

Osobom chcącym poprawić  kondycję twarzy i ciała polecamy bezinwazyjny zabieg Zaffiro, bardzo popularny wśród polskich gwiazd. Jego efektem jest redukcja zmarszczek, napięcie skóry i poprawa owalu twarzy.

Pełną listę oferowanych przez nas zabiegów znajdą Państwo poniżej w cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska