Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Nagrody, wyróżnienia Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Zabieg, operacja Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Recepcja, poczekalnia Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Kadra Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Usuwanie żylaków metodą skleroterapii Usuwanie żylaków metodą skleroterapii Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Informacje ogólne o Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej powstało w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, którzy oczekują pomocy z zakresu medycyny estetycznej, naczyniowej oraz ginekologii estetycznej. Klinikę stworzyli: lek. Marcin Wilczyński oraz jego żona, mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska, którzy w ten sposób zapełnili niszę na zielonogórskim rynku medycznym.

Jesteśmy nowoczesną i doskonale wyposażoną placówką, oferującą swoim pacjentom bardzo szeroką gamę zabiegów, które mają na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale także komfortu i jakości życia. W naszej bogatej ofercie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej znajdziecie Państwo m.in. lipolizę iniekcyjną, wszelkiego rodzaju mezoterapie, a także modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Jako jeden z pierwszych gabinetów w Polsce wykonujemy zabiegi laserowe z zakresu ginekologii estetycznej oraz leczenie grzybicy paznokci, chrapania, usuwanie blizn, rozstępów, resurfacing i remodeling skóry, a także wiele innych. Zabiegi laserowe wykonywane w naszym Centrum są szybkie, bezbolesne i bardzo skuteczne.

W naszej klinice pomagamy pacjentom borykającym się z problemami naczyniowymi. Nasi lekarze zajmują się diagnostyką oraz leczeniem przewlekłych niewydolności żylnych (m.in. usuwają żylaki kończyn dolnych). Należy pamiętać, iż zabiegi wykonywane przez chirurgów naczyniowych często ratują nie tylko zdrowie, ale i życie pacjenta.

Opisane przypadki to jedynie ułamek usług, które posiadamy w naszej ofercie. Więcej znajdą Państwo w zakładce „cennik zabiegów”. Dzięki wysokiej klasy specjalistom oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pacjentom bezpieczne zabiegi na najwyższym, światowym poziomie.

Czytaj więcej

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w medycynie odgrywa sprzęt. Dlatego też staramy się, aby stosowane przez naszych specjalistów urządzenia były jak najwyższej klasy. W naszym gabinecie posiadamy m.in.:

  • Laser Nd:YAG Fotona – wielofunkcyjny system laserowy dający możliwość przeprowadzenia minimalnie ablacyjnych i szybkich zabiegów. Jego zaawansowana technologia pozwala sięgnąć do głębszych warstw skóry bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry.
  • Urządzenie znieczulające mrożonym powietrzem – dzięki niemu wykonywanie zabiegów nie wymaga stosowania uciążliwych środków znieczulających.
  • Laserowy skaner zabiegowy – umożliwia przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni ciała z jednakową szybkością i dokładnością.
  • EVLT – małoinwazyjna metoda leczenia żylaków kończyn dolnych.
  • I-Lipo – urządzenie do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. I-Lipo nie niszczy komórek tłuszczowych, a jedynie znacznie zmniejsza ich objętość.
  • Zaffiro – urządzenie emitujące promieniowanie podczerwone IR, które powoduje, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klinice najważniejszy jest pacjent, dlatego też dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Skupiamy się przede wszystkim na profesjonalizmie. Dzięki najwyższej klasy sprzętom oraz materiałom nasi klienci mogą czuć się u nas w pełni swobodnie i bezpiecznie.

  • Komfortowe wnętrza nowoczesny i estetyczny wygląd wnętrz powoduje, że oczekiwanie na zabieg staje się przyjemnością.
  • Telefoniczna rejestracja w celu zapewnienia naszym pacjentom komfortu umożliwiliśmy im również rejestrację telefoniczną.
  • Parking dla pacjentów osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Możemy się poszczycić licznymi osiągnięciami i wyróżnieniami. Nasz profesjonalizm był wielokrotnie doceniany zarówno przez pacjentów, jak i środowisko medyczne. Między innymi, wykorzystywana przez nas metoda laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu wygrała prestiżowy konkurs Prix de Beaute Cosmopolitan 2013 jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej.

Zespół medyczny naszej kliniki posiada liczne certyfikaty, potwierdzające jego wiedzę i doświadczenie zawodowe. Twórca i właściciel Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej, lek. med. Marcin Wilczyński, odbył szereg specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Praktykował w ośrodkach ECLEST (Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych) w Warszawie, certyfikowanych m.in. przez międzynarodową organizację EBBA. 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.