Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - lekarze

ocena 4.7 / 5 (23 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

W naszej klinice zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów. Właścicielem placówki jest doktor Marcin Wilczyński, który specjalizuje się w leczeniu wewnątrznaczyniowym, małoinwazyjnym. Aby zapewnić Państwu leczenie zgodne z aktualnymi trendami w medycynie estetycznej i naczyniowej, regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach oraz konferencjach – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Doktor Wilczyński stosuje jedynie najnowocześniejsze urządzenia oraz preparaty renomowanych firm. Zabiegi wykonuje tak, aby zachować mimikę twarzy pacjenta, ponieważ uzyskanie naturalnego wyglądu jest jego priorytetem.

Współwłaścicielka kliniki, mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska, jest z wykształcenia fizjoterapeutą. Specjalizuje się w technikach relaksacyjnych, akupresurze oraz w przywracaniu równowagi całemu organizmowi. 

Do zespołu należy także mgr Anna Woźnica, kosmetolog.

Nasz personel w każdej chwili służy radą oraz wyjaśnia wątpliwości dotyczące zabiegu. O dobre samopoczucie pacjentów dba mgr Mirosława Kornalewicz. Mogą Państwo liczyć na jej pomoc w trakcie oczekiwania na wizytę.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska