r
4,6 / 5  - 90 ocen »
Recepcja, poczekalnia Centrum Medycyny i Estetyki Wygląd zewnętrzny Centrum Medycyny i Estetyki Kadra Centrum Medycyny i Estetyki Gabinet zabiegowy Centrum Medycyny i Estetyki Gabinet zabiegowy Centrum Medycyny i Estetyki Gabinet zabiegowy Centrum Medycyny i Estetyki Recepcja, poczekalnia Centrum Medycyny i Estetyki Gabinet zabiegowy Centrum Medycyny i Estetyki Gabinet zabiegowy Centrum Medycyny i Estetyki Centrum Medycyny i Estetyki - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycyny i Estetyki

Położone w samym sercu Kielc Centrum Medycyny i Estetyki jest wyjątkowym miejscem powstałym w odpowiedzi na potrzeby zdrowotne oraz estetyczne pacjentów. Proponujemy Państwu skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów wykonywanych w znakomicie wyposażonych gabinetach z zastosowaniem najwyższych standardów higieny. Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Pacjentów traktujemy indywidualnie, dzięki czemu osiągamy znakomite efekty terapeutyczne. Jako jedyni w województwie świętokrzyskim powiększamy piersi i modelujemy pośladki bez użycia metod chirurgicznych. Wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów.

W naszej ofercie znajduje się wiele zabiegów odmładzających i redukujących zmarszczki. Za pomocą toksyny botulinowej (Botox/Azzalure) wygładzamy zmarszczki mimiczne. Preparaty na bazie botoksu stosujemy również w leczeniu bruksizmu oraz migreny. Zmarszczki wypełniamy iniekcjami kwasu hialuronowego oraz preparatami hydroksyapatytu wapnia (Radiesse). Kwas hialuronowy wykorzystujemy przy kształtowaniu i powiększaniu ust, modelowaniu brody oraz przy korekcie kształtu nosa i policzków – oferujemy wolumetryczne modelowanie twarzy. Efekt liftingu uzyskujemy dzięki zabiegowi z użyciem nici liftingujących PDO. Stosowane są w celu wygładzenia skóry twarzy i czoła oraz przy niwelowaniu fałdu podbródkowego i marionetkowego. Pozwalają także na podniesienie opadających policzków. Proponujemy Państwu zabiegi odmładzające skórę dłoni z użyciem preparatu wypełniającego Radiesse. Jak wiadomo, jednym z pierwszych miejsc na ciele, jakie reagują na zmiany powstałe w procesie starzenia, jest właśnie skóra dłoni. 

Technologia Regeneris oparta na osoczu bogatopłytkowym odpreparowanym z krwi pacjenta (tzw. wampirzy lifting) przynosi znakomite efekty odmładzające i regenerujące na skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest także do wypełniania blizn potrądzikowych oraz likwidacji skutków łysienia typu męskiego.

W bogatej ofercie proponowanych przez nas zabiegów nie mogło zabraknąć usuwania przebarwień skóry o podłożu hormonalnym (Dermamelan) oraz innych przebarwień spowodowanych zaburzoną pigmentacją skóry (Cosmelan). Osoby z problemem sińców pod oczami mogą poddać się zabiegom polegającym na ostrzyknięciu „doliny łez” preparatami kwasu hialuronowego.

Nasza placówka jest jedynym w województwie ośrodkiem, w którym można wykonać powiększenie piersi oraz pośladków bez użycia skalpela, z zastosowaniem preparatu modelującego Aquafilling. Efekty zabiegu widoczne są już po 7 dniach i utrzymują się minimum 5 lat. Przeprowadzamy również zabiegi iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej preparatem Aqualyx będącym obecnie najbezpieczniejszym preparatem do intralipoterapii stosowanym w redukcji lokalnych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Pacjentom borykającym się z utratą owłosienia lub osłabieniem włosów proponujemy mezoterapię skóry głowy, prowadzoną z użyciem preparatów HairCare oraz osocza bogatopłytkowego.

Paniom cierpiącym na problemy zdrowia intymnego związane z defektami budowy zewnętrznych narządów płciowych, zmianami po porodami bądź wynikającymi z procesu starzenia proponujemy skorzystanie z bogatej oferty usług z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy korekty kształtu, wielkości i symetrii warg sromowych – labioplastykę. Paniom, które pragną powiększyć lub wymodelować wargi sromowe większe, oferujemy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Powiększamy punkt G. Kobietom, u których na skutek porodów lub starzenia się tkanki pochwy uległy rozluźnieniu, oferujemy rewitalizację pochwy za pomocą kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego. Wykonujemy także zabiegi obkurczania pochwy z użyciem nici Vaginal Narrower.

Nabycie lasera CO2 umożliwiło nam poszerzenie oferty o szereg zabiegów z zakresu laserowej ginekologii estetycznej. Ponadto leczymy laserowo wysiłkowe nietrzymanie moczu, zespół luźnej pochwy, laserowo wybielamy miejsca intymne, a także usuwamy blizny po cesarskim cięciu. Przy pomocy lasera CO2 leczymy również atrofię pochwy.

W naszej placówce wykonywany jest zabieg INFINI stanowiący alternatywę dla agresywnych zabiegów laserem frakcyjnym. Termolifting INFINI łączy w sobie mikronakłuwanie, działanie lasera frakcyjnego oraz oddziaływanie falami radiowymi. Rezultatem zabiegu jest ujędrnienie skóry z zachowaniem przestrzennego efektu 3D, odmłodzenie jej oraz efekt liftingu. Zabieg charakteryzuje się minimalnym, bo już 1-2 dniowym okresem rekonwalescencji. INFINI wykonuje się na skórze twarzy, poprawiając jej owal oraz niwelując opadające policzki, skórę okolic oczu, dzięki czemu niweluje zmarszczki, opadające powieki czy tzw. worki pod oczami. INFINI wykonywany jest również dla ujędrnienia m.in. skóry szyi, dekoltu, piersi oraz brzucha.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno kobiety, jak i mężczyzn chcących zadbać o swój wygląd i zdrowie.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • INFINI RF – urządzenie służące do igłowego termoliftingu, łączące w sobie działanie fal radiowych, lasera frakcyjnego oraz mikronakłuwania. Jego głowica jest wyposażona w 49 mikroigieł. Końcówki mikroigieł po przekłuciu skóry ulegają podgrzaniu, dzięki czemu inicjowany jest proces odnawiania włókien kolagenowych. Zabieg stosowany jest na skórze twarzy, okolic oczu oraz szyi i dekoltu. Można go także wykonywać w celu ujędrniania skóry ramion, brzucha oraz piersi. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około 1-2 dni.
  • Laser CO2 – system laserowy wykorzystywany do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przy jego pomocy przeprowadzane są również zabiegi laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenia zespołu luźnej pochwy oraz atrofii (suchości) menopauzalnej pochwy. Laser CO2 służy również do labioplastyki warg sromowych mniejszych. Dzięki zastosowaniu systemu zabiegi są szybsze i mniej inwazyjne – koagulacja tkanki minimalizuje utratę krwi.
  • Laser Gemini – do naszego wyposażenia dołączył laser Gemini amerykańskiej firmy Laserscope. To system Nd:Yag/KTP, o dwóch długościach fal (532nm oraz 1064 nm). Jest wykorzystywany w zabiegach laserowego zamykania naczynek i usuwania rumienia. Sprawdza się w likwidacji naczynek i teleangiektazji (tzw. pajączki), jest skuteczny również w usuwaniu naczyń krwionośnych oraz naczyń włośniczkowych (włącznie z dochodzącymi do 4 mm średnicy). Posiada certyfikat Food and Drug Administration (FDA) dla 28 różnych zastosowań, co czyni z niego najbardziej wszechstronną platformę laserową świata. Jedną z jego licznych zalet jest system chłodzenia zintegrowany z głowicą zabiegową, zabezpieczający skórę pacjenta przed przegrzaniem. Centrum Medycyny i Estetyki posiada laser Gemini jako jedna z nielicznych klinik w Polsce. Tym samym Kielce jako jedyne miasto w województwie świętokrzyskim oferuje pacjentom możliwość skorzystania z terapii naczynek i rumienia przy zastosowaniu systemu amerykańskiego producenta.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medycyny i Estetyki to ośrodek cechujący się ogromną dbałością o jakość świadczonych usług, nie zapominający jednak o komforcie oraz miłej atmosferze w kontakcie z pacjentami. Posiadamy w pełni wyposażone gabinety, a podczas zabiegów stosujemy najwyższej jakości preparaty. W oczekiwaniu na zabieg pacjenci mogą się zrelaksować w estetycznie i elegancko urządzonej poczekalni, skorzystać z darmowych napoi oraz dostępu do Wi-Fi. 

Pacjenci mogą skorzystać ze świadczonych przez nas usług nie tylko w dni powszednie, ale również w wybrane soboty w godzinach 10:00-18:00.

Akceptujemy płatności kartą płatniczą. W razie konieczności płatności rozkładamy na korzystne dla Państwa raty.

Dzięki usytuowaniu placówki w ścisłym centrum miasta jest łatwo dostępna zarówno dla pacjentów zmotoryzowanych, jak i tych korzystających z transportu publicznego.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycyny i Estetyki

Centrum Medycyny i Estetyki jest  jedyną w województwie świętokrzyskim placówką, która wykonuje zabiegi powiększania piersi oraz pośladków bez ingerencji chirurgicznej.