4,6 / 5  - 90 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medycyny i Estetyki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medycyny i Estetyki

W ofercie Centrum Medycyny i Estetyki znajduje się szeroka gama zabiegów odmładzających i niwelujących zmarszczki. Spłycamy zmarszczki skóry twarzy oraz szyi i dekoltu, przeprowadzając iniekcje toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego, stosujemy także preparaty Radiesse. Kwas hialuronowy wykorzystujemy przy wolumetrycznym modelowaniu twarzy oraz usuwaniu zasinień pod oczami. W walce ze zmarszczkami stosujemy także osocze bogatopłytkowe, przy pomocy którego wykonujemy tzw. wampirzy lifting. Osocze bogatopłytkowe stosowane jest również w procedurach wypełniania blizn potrądzikowych. Ponadto doskonały rezultat liftingujący przynosi zabieg z użyciem nici lifitingująych PDO. Usuwamy przebarwienia skóry za pomocą preparatów Dermamelan i Cosmelan.

Zajmujemy się odmładzaniem skóry dłoni. Oferujemy powiększanie piersi i pośladków bez użycia skalpela – z zastosowaniem preparatu Aquafilling. Usuwamy lokalne depozyty tkanki tłuszczowej za pomocą preparatu Aqualyx. Wykonujemy mezoterapię skóry głowy, zapobiegającą wypadaniu włosów oraz wykazującą działanie wzmacniające. Zajmujemy się także leczeniem nadpotliwości, migren oraz bruksizmu.

Nasza oferta obejmuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastykę, modelowanie i kształtowanie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego, a także zabiegi rewitalizujące i obkurczające pochwę. Pośród proponowanych przez nas usług znajduje się również powiększanie punktu G. Przeprowadzamy również zabiegi w ramach kompleksowej laserowej ginekologii estetycznej.

Wykonujemy innowacyjny zabieg igłowego termoliftingu RF INFINI, który odmładza skórę oraz ujędrnia ją z zachowaniem przestrzennego efektu 3D. Zabieg stosowany jest na skórę twarzy oraz szyi i dekoltu. Wykorzystuje się go do niwelowania zwiotczałej skóry ramion, a także na skórze piersi, brzucha oraz dłoni. Doskonale sprawdza się w zabiegach na delikatne okolice oczu (usuwanie zmarszczek czy tzw. worków pod oczami).