ARTKINEZIS - cennik

poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Działalność naszego szpitala skupia się na leczeniu ortopedycznym i neurochirurgicznym. W ramach kompleksowej opieki medycznej zapewniamy pacjentom pełną diagnostykę przed rozpoczęciem leczenia: USG, RTG, tomografię komputerową i rezonans magnetyczny, badania naczyniowe i ECHO serca oraz szeroki zakres badań laboratoryjnych. Placówka oferuje pełen zakres leczenia rehabilitacyjnego oraz zapewnia dostęp do konsultacji lekarskich w licznych poradniach specjalistycznych.

Pełną listę świadczonych u nas usług mogą Państwo poznać dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Oferty i pakiety pobytowe

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska