CODE Centrum Medyczne - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy możliwości, jakie stwarza medycyna spersonalizowana. Analizując indywidualny kod genetyczny każdego pacjenta, jesteśmy w stanie dogłębnie zrozumieć przyczynę występowania problemu zdrowotnego, a także zastosować przynoszące pożądane rezultaty leczenie. Dzięki badaniu DNA nasza wiedza o pacjencie jest pełna i umożliwia nam jak najwcześniejsze rozpoczęcie terapii.

Naszym pacjentom oferujemy konsultacje z zakresu takich dziedzin medycyny jak onkologia, ginekologia czy endokrynologia. Wykonujemy zabiegi dermatologiczne i chirurgiczne takie jak usunięcie znamion, tłuszczaków czy kaszaków. Ponadto przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Na pacjentów czekają doświadczeni specjaliści psychiatrii oraz dietetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w naszej placówce usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Leczenie zaburzeń odżywiania

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik CODE Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska