CODE Centrum Medyczne - lekarze

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w CODE Centrum Medyczne

W naszej klinice pracują doświadczeni specjaliści, którzy mimo wieloletniej praktyki zawodowej nie wpadli w rutynę i są otwarci na nowe doświadczenia. Nasi lekarze sukcesywnie dążą do samodoskonalenia zawodowego, chętnie poznają możliwości, jakie stwarza współczesna medycyna. Duże doświadczenie oraz szerokie umiejętności praktyczne zdobyli na polskich i zagranicznych konferencjach medycznych oraz kursach specjalistycznych.

Pracują dla nas znani i doceniani specjaliści m.in. ginekologii, chirurgii oraz kardiologii.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska