poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Naszym celem jest dostarczenie pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu wielu specjalizacji, ze szczególnym uwzględnieniem urologii, chirurgii i medycyny estetycznej czy chirurgii ogólnej. Usuwamy zmiany skórne i podskórne, wrośnięte paznokcie oraz ropnie. Nasi specjaliści wykonują zabiegi usuwania stulejki metodą klasyczną oraz przy pomocy nowoczesnego anastomatu. Zakres świadczeń obejmuje również wydłużanie wędzidełka, powiększanie penisa kwasem hialuronowym. 

W ramach medycyny estetycznej przeprowadzamy szeroki wachlarz zabiegów: wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym, procedury z użyciem nici PDO, toksyny botulinowej czy osocza bogatopłytkowego. Nasi fizjoterapeuci wykonują szereg usług: terapię manualną, masaże, ćwiczenia indywidualne, kinesiotaping, fizykoterapię i fizjoterapię uroginekologiczną. Oferujemy przygotowanie do porodu oraz sprawny powrót do formy po porodzie.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne BEST-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska