Centrum Medyczne Bieńkowski - cennik

ocena 4.3 / 5 (20 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Oferujemy pacjentom szeroki wachlarz zabiegów upiększających i korygujących, zajmujemy się także odmładzaniem i wyszczuplaniem sylwetki. Nasi chirurdzy przeprowadzają operacje plastyczne piersi, wykonując zabieg powiększenia przy pomocy implantów firmy Mentor oraz kwasu hialuronowego. Pacjentki naszej kliniki mogą też liczyć na operację zmniejszenia bądź podniesienia piersi w znieczuleniu ogólnym. Korygujemy uszy i powieki oraz nos (w części chrzęstnej w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, wykonujemy także całkowitą korektę z osteotomią). Modelujemy sylwetkę pacjenta za pomocą liposukcji – wysmuklamy brzuch, biodra, uda i kolana. Przy pomocy tego zabiegu pomagamy również mężczyznom z ginekomastią. Stosujemy wiele metod liposukcji, począwszy od ultradźwiękowej z vacuum i laserowej, a skończywszy na zabiegach z użyciem radiofrekwencji. Wykonujemy też klasyczną operację plastyczną powłok brzucha.

W ofercie naszego Centrum znajduje się wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do operacji odmładzania twarzy, jakie przeprowadzamy, zalicza się lifting klasyczny i wolumetryczny (z użyciem preparatów Restylane i Voluma). Wykonujemy również Silhouette lift, zabieg z użyciem nici hialuronowych, a także Endotine – endoskopowy zabieg liftingu czoła. Stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego marki Macrolane, dzięki którym skutecznie spłycamy zmarszczki i bruzdy pacjentów, korygujemy owal twarzy i usuwamy nierówności skóry. Oferujemy też zabieg dla mężczyzn – przy pomocy kwasu hialuronowego powiększamy penisa.

Co leczymy

Centrum Medyczne Bieńkowski to klinika oferująca pacjentom nie tylko możliwość poprawy wyglądu przy pomocy innowacyjnych metod chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajmujemy się również zabiegami z zakresu chirurgii ogólnej. Leczymy żylaki kończyn dolnych, można się do nas zgłosić także w przypadku choroby hemoroidalnej, szczeliny odbytu i przepuklin. Wykonujemy zabiegi laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego, guzów skóry i tkanki podskórnej. Specjalizujemy się w ginekologii i ginekologii plastycznej – przeprowadzamy plastykę przedniej ściany pochwy i operacje plastyczne warg sromowych, usuwamy macicę i jajniki brzusznie i pochwowo, oprócz tego zajmujemy się zakładaniem spirali wewnątrzmacicznej i wyłyżeczkowaniem.

W naszej ofercie znajduje się również ortopedia i chirurgia ręki. Usuwamy nowotwory skóry i tkanki podskórnej twarzy, leczymy pourazowe i ponowotworowe zniekształcenia w obrębie twarzy oraz likwidujemy blizny. W zakresie ortopedii zajmujemy się leczeniem zespołu cieśni kanału nadgarstka i chorobą Dupuytrena (przykurcz ręki), leczymy trzaskający palec oraz uszkodzenia ścięgien i nerwów w obrębie ręki. Nasi specjaliści zajmują się także artroskopią stawu kolanowego i halluksami. W naszym Centrum leczy się również zaćmę – operacje przeprowadza NZOZ Lam-Med.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Centrum Medyczne Bieńkowski.

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Bieńkowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.