4,6 / 5  - 134 opinie
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne EZ – medica Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne EZ – medica Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne EZ – medica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne EZ – medica Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne EZ – medica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne EZ – medica Udogodnienia dla gości Centrum Medyczne EZ – medica Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne EZ – medica Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne EZ – medica Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne EZ – medica Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne EZ – medica Centrum Medyczne EZ – medica - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym EZ – medica

Centrum Medyczne EZ-medica to rodzinna klinika działająca od 2012 roku. Jej pomysłodawcą i właścicielem jest lek. med. Ewa Kubiaczyk, która na co dzień prowadzi w placówce konsultacje i wykonuje zabiegi z zakresu otolaryngologii. Ośrodek skupia podobnych do niej wybitnych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Świetny zespół, który udało się zgromadzić w klinice, w połączeniu z możliwościami, jakie daje wykorzystanie najnowszej aparatury znajdującej się na wyposażeniu placówki, pozwalają pacjentom zyskać gwarancję skutecznego i bezpiecznego leczenia.

W Centrum EZ-medica świadczymy szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Przyjmuje u nas uznany specjalista, lek. med. Zbigniew Kubiaczyk, od wielu lat cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentek. Na wyposażeniu placówki znajduje się nowoczesny aparat Voluson S8 amerykańskiej firmy General Electric, przeznaczony do wykonywania badań USG 3D i 4D. Z jego pomocą przeprowadzamy szczegółowe badania płodu zgodne z międzynarodowymi standardami wyznaczanymi przez FMF.

W naszej placówce na pomoc mogą liczyć również osoby potrzebujące porady lub interwencji chirurga, okulisty czy specjalisty chorób naczyń. W klinice przyjmują ponadto interniści, neurolog i endokrynolog, psychiatra oraz stomatolog. W Centrum EZ-medica nie tylko pomagamy pacjentom wyeliminować dolegliwości zdrowotne, ale również – dzięki współpracy ze specjalistą medycyny estetycznej lek. med. Andrzejem Kępą – pozwalamy im na nowo poczuć się pięknie i młodo, m.in. dzięki innowacyjnym zabiegom modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz redukcji zmarszczek czy regeneracji skóry twarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Przeprowadzane w Centrum Medycznym EZ-medica procedury diagnostyczne i operacyjne uwzględniają aktualne osiągnięcia medycyny, dlatego sukcesywnie nabywamy innowacyjne urządzenia, które pozwalają nam na poszerzanie oferty o coraz to bardziej wyspecjalizowane usługi. Na wyposażeniu placówki znajduje się wyłącznie bezpieczny sprzęt renomowanych firm.

Dysponujemy m.in. aparatem ultrasonograficznym Voluson S8, przeznaczonym do wykonywania badań USG 3D i 4D. Urządzenie amerykańskiej firmy General Electric pozwala na najwyższą jakość obrazowania. Służy do przeprowadzania badań USG ciąży, podczas których z największą dokładnością da się ocenić ryzyko wystąpienia zespołów genetycznych płodu.

Posiadamy również urządzenie do wykonywania USG metodą Dopplera, które pozwala nie tylko przeprowadzić badanie ultrasonograficzne, ale również określić fizyczne parametry płynącej krwi, takie jak jej kierunek i prędkość oraz zmiany tej prędkości w miejscach poszerzeń albo zwężeń naczyń krwionośnych.

Oprócz tego na wyposażeniu ośrodka znajduje się standardowy ultrasonograf oraz elektrokardiograf. Posiadamy ponadto wyspecjalizowane lasery służące do usuwania żylaków oraz pajączków i żył siatkowych.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o zadowolenie i dobre samopoczucie naszych pacjentów w Centrum Medycznym EZ-medica przygotowaliśmy kilka udogodnień:

  • przyjazne, gościnne wnętrza – przestronna poczekalnia i gabinety lekarskie oraz zabiegowe urządzone w nowoczesny, a jednocześnie przyjazny sposób, sprawiają, że wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze.
  • współpraca z laboratorium analitycznym – wyniki badań trafiają do nas szybko i bezpośrednio, co pozwala sprawnie rozpocząć procedurę leczniczą
  • współpraca z firmami ubezpieczeniowymi – dla wygody naszych pacjentów współpracujemy z kilkoma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi
  • możliwość telefonicznej rezerwacji wizyty – dbamy o cenny czas naszych pacjentów, dlatego uruchomiliśmy telefoniczną rejestrację spotkań
  • parking – przed budynkiem kliniki znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe przeznaczone dla naszych gości

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycznego EZ – medica

W Centrum Medycznym EZ-medica posiadamy certyfikat Fetal Medicine Fundation (FMF), wywodzącej się z Londynu organizacji, której celem jest poprawa stanu zdrowia kobiet ciężarnych i ich dzieci poprzez badania i szkolenia w dziedzinie medycyny płodu. Dokument jest przyznawany osobom specjalizującym się w ultrasonograficznej diagnostyce prenatalnej i stanowi potwierdzenie najwyższych umiejętności z zakresu diagnostyki genetycznej ciąży.

Mając na uwadze dobro pacjentów, członkowie zespołu uczestniczą w licznych szkoleniach, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Wśród zatrudnionych w naszej placówce lekarzy są również tacy, którzy sami prowadzą kursy specjalistyczne, jak lek. med. Andrzej Kępa, oficjalny szkoleniowiec niechirurgicznego liftingu twarzy z zastosowaniem nici PDO na terenie Polski i Szwecji.

Odzwierciedleniem zadowolenia pacjentów z wysokiego poziomu usług świadczonych przez naszych lekarzy są nagrody, jak w przypadku lek. med. Zbigniewa Kubiaczyka, laureata prestiżowego wyróżnienia „Lekarz przyjacielem kobiety”, przyznanego przez czytelniczki miesięcznika „Twój Styl” za troskę o zdrowie kobiet, upowszechnianie profilaktyki raka piersi oraz innych chorób.